Oppo

OPPO Reno 8Z 5G, Snapdragon 695, 8GB RAM ile Geekbench’te görüldü

OPPO kısa süre önce küresel pazarda Reno 8 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Seri, Reno 8 ve Reno 8 Pro’dan (Çin’de Reno 8 Pro+ olarak bilinir) oluşur. Marka ayrıca, NCC , NBTC ve Endonezya Telekom sertifikasyon sitelerinde daha önce yer almış olan OPPO Reno 8Z 5G adlı bu seride başka bir cihazı piyasaya sürmeyi planlıyor.

Şimdi, MySmartPrice akıllı telefonu Geekbench veritabanında tespit etti. Öyleyse, özelliklerine ve performansına bir göz atalım.

Geekbench listesi, yaklaşmakta olan OPPO Reno 8Z 5G’nin CPH2457 model numarasına sahip olduğunu ortaya koyuyor. Saatte altı çekirdeğe ve 2.21GHz’e sahip iki çekirdeğe sahip sekiz çekirdekli bir işlemci ile birlikte gelir. Adreno 619 GPU ile eşleştirildiğinden, bunun OPPO Reno Z 5G’de bulunanla aynı olan Snapdragon 695 5G yonga seti olduğu açıkça görülüyor.

Bunun dışında liste, cihazın 8 GB RAM’e sahip olduğunu ve Android 12 tabanlı bir işletim sisteminde (muhtemelen ColorOS 12.1) çalıştığını ortaya koyuyor. Benchmark sonuçlarına gelince, akıllı telefon tek çekirdekli testte 687 ve Geekbench 5’in çok çekirdekli testlerinde 1920 puan alıyor.

OPPO Reno 8Z 5G özellikleri

Şimdiye kadar ortaya çıkan sızıntılara göre OPPO Reno 8Z 5G, arka tarafında üçlü kamera yapılandırmasına sahip olacak. 4.500 mAh pil ve 33 W hızlı şarj, Reno 8Z ile birlikte geliyor. Alttan monte hoparlör ızgarası, USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık jakı da dahildir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %