Oppo

Oppo Reno 6 Serisinin 22 Mayıs’ta Piyasaya Sürülmesi Bekleniyor

Oppo, geçen yıl kameralara odaklanan Reno 5 serisini piyasaya sürdü. Çinli şirket şimdi telefonların yerini almak için Reno 6 serisini piyasaya sürecek ve bunun çok yakında gerçekleşmesi bekleniyor. 

Yeni Oppo telefonlarının kesin olarak 22 Mayıs olan bu ay resmiyet kazanması bekleniyor.

Oppo Reno 6 serisi yakında piyasaya sürülüyor

Oppo Reno 6 serisinin resmi olarak duyurulacağı gün 22 mayıs olarak görünüyor. Ancak galada duyurulacak telefonların farklı bir tarihte piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Bu nedenle gala, cihazlarla ilgili birkaç önemli ayrıntıyla birlikte Reno 6 serisinin lansman tarihinin açıklanmasına şahit olacak.

Hatırlamak gerekirse, ilk Reno telefonu olan Oppo R15, şirketin 2018 galasında duyurulmuştu. Bu nedenle, Reno 6 telefonlarının da duyurulma ihtimali yüksek.

Oppo Reno 6 serisi Özellikleri

Reno 6 serisinin büyük olasılıkla üç modelden oluşması muhtemeldir: Reno 6, Reno 6 Pro ve Reno 6 Pro +. modeli bir MediaTek Dimensity 1200 SoC ile güçlendirilebilirken, Reno 6 Pro, Xiaomi Mi 11X, OnePlus 9R ve daha fazlasıyla rekabet edebilmek için Qualcomm Snapdragon 870 yonga ile gelebilir.

Reno 6 Pro +, üst düzey segmentte yer alabilir ve Qualcomm Snapdragon 888 yongasıyla gelebilir. Reno 5 serisi gibi tüm akıllı telefonlar, geliştirilmiş bir videografi çıkışı olan kamera merkezli telefonlar olabilir.

Telefonların daha büyük pillerle gelmesi, 65W hızlı şarj ve 33W kablosuz hızlı şarj desteği, Android 11 çalıştırması ve öncekiler gibi çekici bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Fiyata gelince, cihazlar orta sınıflar ve birinci sınıf telefonlar arasında değişebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %