Oppo

Oppo Reno 2 İçin Android 11 Yayınlandı

Geçen ay Oppo Reno2 için ColorOS 11’in beta testi başladı. Şimdi Reno 2, ColorOS 11 tabanlı Android 11 Kararlı güncellemesini almaya başlıyor. Güncelleme, Türkiye dahil çeşitli bölgeler için yayınlanıyor. Açıkçası, bir dizi UI değişikliği, iyileştirme ve daha yeni güvenlik yaması getiriyor. 

Burada Oppo Reno 2 Android 11 Güncellemesi ile ilgili her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Oppo’nun ikinci nesil Reno telefonları 2019’da tekrar duyurulmuştu. Şimdi Reno 2 ikinci büyük işletim sistemi yükseltmesini alıyor. En son güncelleme Hindistan, Malezya, Vietnam, Pakistan, Filipinler, Endonezya, Tayland, Kamboçya, Myanmar ve Kazakistan’daki Reno 2 kullanıcıları için mevcuttur.

Bu kez şirket, kullanıcılara akıllı telefonlarını C.45, C.47, C.49, F.13, F.15 veya F.16 yazılım sürümüne yükseltmelerini öneriyor. Evet, Reno 2’niz bu yazılım sürümlerinden herhangi birinde çalışıyorsa, yalnızca ColorOS 11 tabanlı Android 11 yamasını alacaksınız. Bu yazılım yaması, aylık güvenlik yaması sürümünü de artıracaktır.

Oppo Reno 2 ColorOS 11 Kararlı Güncelleme ayrıca yeni özelliklerin ve UI değişikliklerinin bir listesini de sunar. Güncelleme, Oppo Sans Yazı Tipi, Google Lens kullanarak çevirmek için üç parmak hareketi, Yakın Paylaşım, Süper Güç Tasarruf Modu, Karanlık Mod iyileştirme,  Duvar Kağıtları, FlexDrop, Her Zaman Ekranda ve daha fazlası gibi özelliklerle birlikte geliyor. Bunun dışında güncelleme, Android 11’in standart özelliklerini de getiriyor.

Oppo Reno 2 ColorOS 11 Kararlı Güncelleme

Oppo Reno 2 kullanıcıları artık telefonlarını Android 11 güncellemesine yükseltebilir. Reno 2’ye sahipseniz, güncellemeyi çok yakında OTA aracılığıyla alacaksınız. Akıllı telefonunuz güncellemeyi almadıysa, akıllı telefonunuzu yukarıda listelenen yazılım sürüm numaralarından herhangi birine güncellediğinizden emin olun.

Telefonunuz daha yeni bir yazılımda çalışıyorsa ve OTA bildirimini almadıysanız, Ayarlar uygulaması> Sistem> Yazılım Güncelleme’ye giderek manuel olarak kontrol etmeyi deneyin.

Güncelleme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Oppo Reno 2’nizi en az% 50 şarj ettiğinizden emin olun.
  •  Cihaz verilerinizin tam yedeğini alın
  • Hala beta testinde olduğu için bazı hatalar olabilir.

Oppo Reno 2’nizi ColorOS 11 Kararlı Güncellemesine nasıl güncelleyebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

  1. İlk önce Ayarlar> Yazılım Güncelleme’ye gidin.
  2. Sağ üst köşede bulunan ayarlar çark simgesine> Resmi Sürüm Uygulaması’na tıklayın.
  3. ColorOS 11 Kararlı> Şimdi İndir seçeneğine dokunun.
  4. Bu kadar.

Güncellemeyi indirdikten sonra akıllı telefonunuzu yeniden başlatabilir, bittiğinde Oppo Reno 2’nizi ColorOS 11 tabanlı Android 11 güncellemesinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %