Oppo

OPPO Kablosuz Hava Şarj teknolojisi üzerinde çalışlıyor

MWC Shanghai etkinliği sırasında OPPO, Kablosuz Hava Şarj teknolojisini gösterdi ve hepimizin kablosuz şarj için sahip olduğu rüya gibi görünüyor: cihazınızı havadan şarj ediyor.

OPPO’nun Kablosuz Hava Şarjı nedir?

OPPO’nun videosunda şirket, diğer kablosuz şarja benzeyen bir şey üzerinde çalıştığını gösteriyor şarj olan OPPO X 2021 akıllı telefon konseptini. Ama tüm bunlar bu kadar olsaydı haberleri haber yapmazdık. Şirket sonunda telefonu kablosuz yüzeyinden kaldırdı ve cihaz şarj olmaya devam ediyor.

https://youtu.be/xALQxs1bJM0

Maalesef demo, cihazın önemli bir mesafede şarj edildiğini göstermiyor. Şirket, döndürülebilir telefonda bir video izlemek için onu pedden yeterince uzağa çekiyor, ancak Xiaomi’nin Mi Air Charge adlı kendi kablosuz kablosuz şarj teknolojisini tanıttığında yaptığı gibi, ondan birkaç metre uzaklaşmıyor.

Videoda gösterilen nispeten kısa mesafeye rağmen, bu ve Xiaomi’nin teknolojisi, kablosuz şarj teknolojisindeki büyük sıçramaları temsil ediyor. Cihazınızı nereye giderseniz gidin şarj eden güçle dolu bir odaya tam olarak yakın olmasak da, bu, o yönde bir adım gibi geliyor.

Ne Zaman Daha Fazla Bilgi Edeceğiz?

Ne yazık ki, OPPO göstermeyi seçtiği şeyde çok çekingen davrandı. Şirket yukarıdaki videoyu yayınladı ve hepsi bu. Bu teknolojinin nereye gideceğini görmek bizi oldukça heyecanlandırdığından, umarız şirket daha kısa sürede duyurur.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %