Oppo

OnePlus Nord 2 Global Modeli Realme X9 Pro Olarak Yeniden Markalanabilir

OnePlus Nord 2, Nord serisinin yaklaşan akıllı telefonu olacak. Akıllı telefonun temel özellikleri de internet ortamına sızdırıldı. Şimdi, en son gelişme, Nord 2’nin Realme X9 Pro’nun yeniden markalanmış versiyonu olacağını iddia ediyor. Realme’nin, Realme X7 Pro’nun halefi olarak yakında X9 Pro akıllı telefonunu piyasaya sürmesinin beklendiğini de biliyoruz.

Arsenal’in Weibo’daki yeni sızıntısı, Realme’nin Realme X9 Pro için iki farklı varyantı piyasaya süreceğini ortaya koyuyor. Bir varyant Snapdragon 870 SoC’yi çalıştıracak ve diğer varyantın MediaTek Dimensity 1200 yonga seti ile geldiği söyleniyor.

Ayrıca Dimensity 1200 yonga seti destekli varyantın önümüzdeki ay küresel pazarlarda OnePlus Nord 2 olarak piyasaya sürüleceğini belirtiyor. Ancak, kulağa biraz garip geliyor, ancak hem OnePlus hem de Realme aynı ana şirkete sahip olduğundan bunda yanlış bir şey yok.

İşlemci dışında ekranda da farklılıklar olacak. Realme X9 Pro’nun Çin versiyonu 90Hz kavisli ekrana sahip olabilirken, global model 90Hz düz ekrana sahip olacak. Her iki varyantın diğer özelliklerinin de benzer olması bekleniyor.

OnePlus Nord 2: Ne Beklemeli?

Telefon, full HD+ çözünürlüğe sahip 6.43 inç AMOLED ekrana sahip ve yakında çıkacak olan Nord telefonu için 8GB+128GB ve 12GB+256GB olmak üzere iki yapılandırma olacak. Güvenlik için bir ekran içi parmak izi sensörü olacak.

Telefonun ayrıca 50MP sensör, 8MP lens ve 2MP sensörlerden oluşan üçlü arka kameralara sahip olması bekleniyor. Selfie’ler için telefon 32MP kamera sensörü alabilir. Üstelik Nord 2’nin birincil kamerasının OnePlus 9 Pro’da bulunan Sony IMX766 olduğu söyleniyor. Ayrıca, telefonun 4.500 mAh pile sahip olduğu söyleniyor. 

Öte yandan Realme X9 Pro’nun sızdırılan özellikleri de OnePlus Nord 2’ye benziyor. Dolayısıyla, OnePlus Nord 2’nin gerçekten de X9 Pro’nun yeniden markalanmış versiyonu olma ihtimali var. Ancak, aynı konuda resmi bir onay açıklama yapılması gerekecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %