OnePlus

OnePlus 9R için OxygenOS 13 Açık Beta Güncellemesi Yayınlandı

OnePlus, OnePlus 9R için Android 13 tabanlı OxygenOS 13 açık beta programını duyurdu. Açık beta , kapalı betanın yayınlanmasından iki ay sonra geliyor. OxygenOS 13, OnePlus telefonları için yeni özellikler ve değişikliklerle dolu büyük bir yazılım yükseltmesidir. Artık bir OnePlus 9R sahibiyseniz, telefonunuzu açık beta sürümüne yükseltebilir, OnePlus 9R OxygenOS 13 açık beta güncellemesi hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

OnePlus, topluluk forumunda açık betayı resmi olarak duyurdu ve ayrıntılara göre, akıllı telefonunuzun C.35 sürüm numarasında çalışması gerekiyor. Bu yapıyla ilgili en iyi şey, hem OxygenOS 13 hem de 5G ağlarının deneyimini akıllı telefonunuza getirmesidir. Açık beta programı yayına girerken, nihai yapının bir veya iki ay içinde yayınlanmasını bekleyebilirsiniz. Büyük bir işletim sistemi yükseltmesi olduğundan, indirmek için çok büyük miktarda veri gerektirir.

Özelliklerden bahsetmişken, OxygenOS 13 beta, işletim sistemine Aquamorphic tasarım öğeleri, ana ekran için yeni bir dünya saati widget’ı, ana ekranda büyük klasörler oluşturma yeteneği, Hızlı Ayarlar’a medya oynatma kontrolü optimizasyonu, ekran görüntüsü düzenleme için yeni biçimlendirme araçları, daha iyi oyun performansı için HyperBoost GPA 4.0 ve daha fazlası.

OnePlus ayrıca açık beta yapısında mevcut olan sorunların bir listesinden bahsetti, listede ekran kilidinde anormal şarj görüntüsü, 300K çözünürlükte kaydedilen videonun MMS yoluyla gönderilememesi ve kontrol merkezinin düzenleme arayüzünde daha fazla işlev simgesi yer alıyor. doğru görüntülenmiyor.

Şirket ayrıca topluluk forumunda açık beta yapısının tam değişiklik günlüğünden bahsetti, tam değişiklik günlüğüne göz atmak için bu sayfaya gidebilirsiniz.

Hindistan’da bir OnePlus 9R kullanıcısıysanız ve telefonunuz C.35 sürümünde çalışıyorsa, telefonunuza beta sürümünü yükleyerek açık betayı seçebilirsiniz. Bu, yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. OOS 13 açık beta sürümünü aşağıdan indirebilirsiniz.

Yükseltme paketini telefonunuza yükledikten sonra, Ayarlar > Cihaz hakkında > Sürüm’e gidin ve ardından geliştirici seçeneklerini etkinleştirmek için yapı numarasına 7 kez dokunun. Şimdi Ayarlar > Cihaz hakkında > Güncel’e gidi . Sağ üst köşedeki simgeye dokunun ve Yerel Kurulum > indirilen paketi seçin. Açılır pencerede izin vererek paketi çıkarın ve cihazı yükseltin. Bittiğinde, telefonunuzu yeniden başlatın ve keyfini çıkarın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %