OnePlus

OnePlus 9 Pro, 50W Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olabilir

OnePlus cihazları her zaman hızlı şarj hızlarıyla bilinmiştir. Ve yaklaşan OnePlus 9 Pro ile OnePlus, 50W kablosuz şarjı dahil ederek amiral gemisi akıllı telefonlarda şarj hızları standardını bir kez daha yükseltmeyi planlıyor.

50W Kablosuz Şarj

Geçen yılki OnePlus 8 Pro, kablosuz şarj özelliğine sahip ilk OnePlus telefondu. Warp Charge 30T kablolu şarj ile birlikte 30W kablosuz şarj özelliğine sahiptir. OnePlus 8T, daha hızlı 65 W kablolu hızlı şarjla birlikte geldi, ancak kablosuz şarjı kaçırdı.

OnePlus 9 Pro için şirket, 65W kablolu hızlı şarj ve 50W kablosuz şarjı içerecek şekilde öneriliyor. Pricebaba tarafından bildirildiği üzere OnePlus, OnePlus 9 Pro ile birlikte kullanılmak üzere yeni bir “Warp” markalı kablosuz şarj cihazı da piyasaya sürecek.

OnePlus 8 Pro, yalnızca Warp Charge 30 kablosuz şarj cihazını kullandığınızda 30W hızlarda kablosuz olarak şarj oluyordu. Benzer bir senaryo muhtemelen burada oynanacaktır. Bu, OnePlus 9 Pro’daki 50W kablosuz şarj hızlarının keyfini çıkarmak için, şirketten yakında çıkacak olan yeni kablosuz şarj cihazını kullanmanız gerekeceği anlamına geliyor.

Başka herhangi bir Qi kablosuz şarj cihazı ile kullanıldığında, OnePlus 9 Pro, diğer amiral gemisi Android cihazlara benzer şekilde muhtemelen 10-15 W hızlarda şarj olacaktır.

Tüm büyük Android amiral gemileri kablosuz şarj özelliğine sahipken, şarj hızları tipik olarak 15W ile sınırlıdır. Samsung’un Galaxy S21 serisi ve iPhone 12 serisi, 15W’a kadar kablosuz şarj hızlarını destekler.

Bahsedilmemekle birlikte, OnePlus 9 serisindeki daha ucuz tekliflerin bu kadar hızlı kablosuz şarj hızlarını ve hatta kablosuz şarjı desteklemesi pek olası değildir. OnePlus’ın 23 Mart’ta OnePlus 9’u tanıtması planlanıyor.

OnePlus 9 Pro Tam Özellikler

Genel

MarkaOnePlus
Modeli9 Pro
Form faktörüDokunmatik ekran
Pil kapasitesi (mAh)4500
Çıkarılabilir pilHayır
Hızlı şarjTescilli

Görüntüle

Ekran boyutu (inç)6.70
Çözünürlük1440×3120 piksel

Donanım

İşlemci çekirdek sayısısekiz çekirdekli
İşlemci markasıQualcomm Snapdragon 888
Veri deposu8 GB
Dahili depolama128 GB

Kamera

Arka kamera48 megapiksel + 50 megapiksel + 8 megapiksel
Arka Kamera Sayısı4
Ön kameraEvet
Ön Kamera Sayısı1

Yazılım

İşletim sistemiAndroid 11
ArayüzOksijen İşletim Sistemi

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %