OnePlus

OnePlus 8 Serisi İçin Yeni Oxygen OS Güncellemesi Yayınlandı

OnePlus, çinli firmanın önümüzdeki aylarda OnePlus Nord ve OnePlus 7 serisi de dahil olmak üzere önceki lansmanlarının bir kısmı için kararlı Android güncellemesini yayınlaması bekleniyor. Markanın yeni yazılım güncellemesi en son akıllı telefonu OnePlus 8 serisine getirmiş durumda. Yeni değişiklere bir göz atalım

OnePlus 8, OnePlus 8 Pro Yeni Ürün Yazılımı Güncellemesi Aldı.

OnePlus, hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro için bir OxygenOS Beta güncellemesi yayınladı. Şirket, resmi forumları aracılığıyla en son güncellemenin ayrıntılarını açıkladı. TheOnePlus Beta 5 güncellemesi, tüm ilgili kullanıcılara OTA olarak yayınlanıyor.

Güncelleme, en son güvenlik yamasını her iki akıllı telefona da getiriyor. Şu anda kararlı Android sürümünü çalıştıran kullanıcılar, yeni beta programını da seçebilirler.

Değişim günlüğüne gelince, şirket, cihazın performansını engelleyen birkaç hata ve sorun için düzeltmeler yayınladı. Android güvenlik donanım yazılımını Aralık 2020‘ye döndürür. Giderilen hatalar arasında Bluetooth bağlantısı ve hoparlör sorunları yer alır.

Güncelleme ayrıca ön kameraya bazı yeni animasyon efektleri ekledi. Şirket, OnePlus topluluk forumu aracılığıyla paketin nasıl indirileceğiyle ilgili ayrıntıları paylaştı.

Özetlemek gerekirse, OnePlus 8 serisi son zamanlarda kararlı Android 11 güncellemesini almıştı. Hem OnePlus 8 hem de OnePlus 8 Pro, Android 10 OS ile piyasaya sürüldü. Amiral gemisi serisi, Snapdragon 865 işlemci ile piyasaya sürüldü. Her ikisinin de bir Fluid AMOLED ekran ve hızlı şarj destekli pil gibi diğer bazı üst düzey özellikleri vardır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %