OnePlus

OnePlus 8 Serisi için OxygenOS Open Beta 12 güncellemesi yayınlandı

OnePlus, OnePlus 8T için yedinci açık beta ile birlikte OnePlus 8 serisi için on ikinci OxygenOS 11 açık beta güncellemesini yayınladı. En son güncelleme, Temmuz 2021 aylık güvenlik düzeltme eki, sistem iyileştirmeleri ve belirli yeni özellikler ve uygulamalar ile birlikte geliyor. Burada OnePlus 8 (Pro) OxygenOS 11 Açık Beta 12 ve OnePlus 8T OxygenOS 11 Açık Beta 7 Güncellemesi hakkında her şeyi kontrol edebilirsiniz.

OnePlus 8 ve 8 Pro için Temmuz ayında kararlı bir artımlı güncelleme olmadığından, OnePlus’ın önümüzdeki ay kararlı güncelleme olarak Open Beta 12’yi yayınlamasını bekliyoruz. OnePlus 8T bugün OxygenOS 11.0.9.9 güncellemesini alıyor.

En yeni açık beta derlemesi, indirme için yaklaşık 3.24 GB boyutundadır. Artımlı OTA yaması, tüm yapıdan daha küçük olsa da, yaklaşık 140 MB boyutunda. OnePlus, topluluk forumunda açık beta 12 güncellemesi hakkında resmi olarak herhangi bir bilgi paylaşmadı, ancak kullanıcılar güncellemeyi akıllı telefonlarında almaya başladı bile.

IMG Kaynağı: YTECHB

Daha önce de söylediğim gibi, güncelleme aylık güvenlik yamasını Haziran 2021’den Temmuz 2021’e yükseltecek. Özellikler ve değişiklikler hakkında konuşurken, güncelleme sisteme daha fazla istikrar getiriyor, Work Wi-Fi erişimi artık Life Wi-Fi’de mevcut. İş-yaşam dengesi, OnePlus Store uygulaması ve küçük düzeltmeler. OnePlus Store uygulama entegrasyonu ile ilgili en garip şeylerden biri, onu akıllı telefonunuzdan kaldıramazsınız. İşte hem OnePlus 8 serisi (8 ve 8 Pro’yu içerir) hem de OnePlus 8T OxygenOS açık beta güncellemesi için eksiksiz değişiklik günlüğü.

OnePlus 8 ve 8 Pro için OxygenOS 11 Açık Beta 12 Güncellemesi; OP 8T için Beta 7 – Değişiklik Günlüğü

 • sistem
  • Geliştirilmiş sistem kararlılığı
  • WhatsApp’ta QR taramasında yüz kilidi açmanın başarısız olması sorunu düzeltildi
  • Android Güvenlik Yamasını 2021.07’ye yükseltin
 • İş yaşam dengesi
  • Artık iş wifi, hayata eklenen wifi’yi destekleyebilir
  • Yaşam ve çalışma modunun değiştirilememesi sorunu düzeltildi
 • OnePlus Mağazası
  • OnePlus hesabınızı yönetmenin, erişimi kolay destek almanın, üyelere özel heyecan verici avantajları keşfetmenin ve OnePlus ürünleri için alışveriş yapmanın sezgisel ve kullanışlı bir yolu. (Lütfen kaldırılabileceğini unutmayın)

Hem OnePlus 8 serisi hem de OnePlus 8T kullanıcıları, yaklaşmakta olan özellikleri tatmak için akıllı telefonlarını en son açık beta yamalarına yükseltebilir. Akıllı telefonunuz zaten açık beta güncellemesinde çalışıyorsa, OTA güncellemesini alırsınız, kararlı sürümde çalışıyorsanız, beta programına katılmanız ve tam güncellemeyi indirmeniz gerekir.

Cihazınızı bir açık betadan başka bir açık betaya güncellemek için  Ayarlar > Sistem > Sistem Güncellemeleri’ne gidin . Güncellemeyi arayacak ve en son güncellemeyi gösterecektir. İşlemi başlatmak için İndir ve Yükle’ye tıklayın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %