OnePlus

OnePlus 7 Serisi OxygenOS 11.0.1.1 Güncellemesi Alıyor

OnePlus kısa süre önce OxygenOS 11 güncellemesini OnePlus 7 ve 7T telefonlarına yayınladı. Şirket şimdi, bir dizi yeni özellik ve düzeltme getiren dört 7 serisi telefonun hepsine OxygenOS 11.0.1.1 adlı yeni bir güncelleme sunmaya başladı.

OnePlus 7, 7T telefonlar yeni OxygenOS güncellemesi almaya başlıyor

OnePlus Forumlarında açıklandığı gibi , akıllı telefonlar artan OxygenOS 11.0.1.1 güncellemesini almaya başladı. Daha önce de belirtildiği gibi, diğer iyileştirmelere ek olarak ana vurgu olarak Mayıs güvenlik yamasını içerir.

Güncellemenin sistem akıcılığını, Rafta kaydırmayı ve önizleme görüntülerinin yükleme hızını artıracağı ortaya çıktı. Gelen arama arayüzü artık daha hızlı gösterilecek ve arama yaparken anormal ekranla ilgili ara sıra oluşan sorunlar giderilecektir.

Çeşitli kamera değişiklikleri de olacak. Ara sıra meydana gelen yansıma efekti başarısızlıkları, makro modunda yakınlaştırma sırasında yaşanan sorunlar ve Nightscape modunda fotoğrafları tıklarken bazı düğmelerle ilgili sorunlar için düzeltmeler yapılacaktır.

Ek olarak, yeni OxygenOS güncellemesi 4G ve Wi-Fi bağlantısını ve gelen aramaları kabul edemeyen Google Fi SIM kart sorunlarını iyileştirecek.

İleri sürülmektedir OnePlus 7, 7 Pro, 7T ve 7T Pro OTA güncellemesi yoluyla OxygenOS aşamalı bir şekilde 11.0.1.1 güncelleştirme alacak. Bu, sonunda yalnızca sınırlı sayıda insanın alacağı anlamına gelir ve ardından herhangi bir önemli sorun olmadığından emin olduktan sonra herkese açıklanır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %