Teknoloji

Motorola Edge S Snapdragon 800 serisi işlemciyle gelecek

Motorola’nın Moto Edge S olarak adlandırılabilecek amiral gemisi bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı ve Snapdragon 800 serisi işlemciden güç aldığı doğrulandı.

Motorola, Moto Edge S olarak adlandırıldığı söylenen amiral gemisi bir cihaz üzerinde çalışıyor. Şimdi, Lenovo Çin Mobil İş Birimi’nin Genel Müdürü, yaklaşan Motorola akıllı telefonunun Snapdragon 800 serisi cihazlar tarafından destekleneceğini doğruladı. 

Chen Jin, aynı şeyi doğrulamak için Weibo’ya gitti. Daha önceki sızıntılara göre, bu, 2020 yılının Kasım ayında interneti uzun süre önce ortaya çıkaran Motorola Nio akıllı telefon olabilir. Cihaz eski Snapdragon 865 ile ortaya çıksa da, cihaza güç verebilecek en yeni Snapdragon 888 olma ihtimali çok düşük. 

Yeni bir sızıntıya göre , telefon Samsung DeX benzeri bir masaüstü arayüzü ile gelebilir. Bu, kullanıcıların telefonu harici bir ekrana bağlamasına izin vermek için bir USB C Tipi bağlantı noktası kullanacak. Akıllı telefon 105Hz yenileme hızı ekranıyla daha önce ortaya çıktı , ancak piyasaya 90Hz yenileme hızıyla piyasaya sürülebilir.

Motorola Edge S (veya Nio) Teknik Özellikleri (Söylenti) 

Yaklaşan Motorola telefonun 2021‘in ilk çeyreğinde piyasaya çıkması muhtemel. Söylentilere göre Motorola Nio, 1080 × 2520 piksel çözünürlüğe sahip 6,7 inç FHD + ekrana sahip olacak. Android 11’i kutudan çıkaracak ve çift SIM bağlantısını destekleyecek.

Telefon, arka yüzünde geniş açılı lensli 64MP OmniVision OV64B sensörü, ultra geniş açılı lensli 16MP OmniVision OV16A10 sensörü ve 2MP OmniVision OV02B1B derinlik sensöründen oluşan üçlü kamera kurulumuyla donatılacak.

Ön tarafta, geniş açılı lense sahip 16 MP sensörlü OmniVision OV16A1Q sensör ve ultra geniş açılı lensli 8MP Samsung S5K4H7 içeren çift kamera kurulumuna sahip olacak.

Yaklaşan Motorola telefonu 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile gelebilir. Telefon 5.000 mAh pil paketleyebilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %