Windows 11

Microsoft, Windows 11 22000.376 (KB5008215) toplu güncelleştirmesini yayımladı

Her ayın ikinci Salı günü Microsoft Ürünleri, Windows dahil olmak üzere yeni bir yazılım güncellemesi alır. Dün Microsoft, Windows 11 için yeni bir toplu güncelleştirme yayımladı, yeni sürüm 22000.376 (KB5008215) yapı olarak etiketlendi. En son toplu yapı, güncellenmiş bir güvenlik yaması, Emoji 131 ve bir sürü başka düzeltme getiriyor. Burada Windows 11 Cumulative 22000.376 (KB5008215) güncellemesi ile ilgili her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Microsoft, bu yamayla ilgili bilgileri destek sayfasında resmi olarak paylaştı. Ve ayrıntılara göre, güncelleme, güncellenmiş bir güvenlik düzeltme ekiyle Windows 11 uyumlu cihazlara geliyor. Bunun dışında güncelleme, çeşitli güvenlik iyileştirmeleri getiriyor. Bunlar, Microsoft tarafından paylaşılan resmi değişiklik günlüğünde bahsedilen iki şeydir.

Windows 11 Kümülatif 22000.376 (KB5008215) – Sürüm Notları

  • Öne Çıkanlar
    • Windows işletim sisteminiz için güvenliği günceller.
  • İyileştirmeler ve düzeltmeler
    • Bu güncelleme, dahili işletim sistemi işlevselliğinde çeşitli güvenlik geliştirmeleri içerir. Bu sürüm için herhangi bir ek sorun belgelenmemiştir.

Bu sefer Microsoft, destek sayfasına ayrıntılı bir değişiklik günlüğü ve Windows 11 ile ilgili diğer bazı ipuçlarını içeren bir video da ekledi. Ve bilgilere göre, yeni Windows 11 yaması Windows Emoji geliştirmeleriyle (Emoji 13.1 desteği ve Fluent 2D emoji dahil) geliyor tarzı).

Microsoft ayrıca bu sürümlerde bir dizi bilinen sorunu giderir, listede Dosya Gezgini ve masaüstü menü ekranı, Pencere kapandığında Dosya Gezgini çalışmayı durdurur, Bluetooth ses kontrolü ve Özellik güncellemesinden sonra Odak Yardımını otomatik olarak açar.

Windows 11 22000.318 toplu güncellemesinden bahsetmişken, bu yapı, yukarıda belirtilen düzeltmeler, iyileştirmeler ve en son güvenlik düzeltme ekiyle uyumlu bilgisayarları harekete geçirir. Yapı ayrıca manuel olarak yandan yükleme için de mevcuttur, en son yamayı indirmek için bu sayfaya gidebilirsiniz.

Güncelleme zaten birçok kullanıcı için mevcut, bu yapı yayında, sadece Ayarlar uygulamasını açıp Windows Güncellemesine gidebilir ve bilgisayarınızı en yeni Kümülatif güncellemeye güncelleyebilirsiniz. Bu kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu