Teknoloji

Microsoft, OneDrive’ın 64 Bit Sürümünü Yayınlıyor

Microsoft’un OneDrive uygulamasının 64 bit sürümünü bekliyorsanız, şanslısınız. Yazılım devi, 64 bit OneDrive’ın Windows 10’a girdiğini doğruladı.

Microsoft’un 64-Bit OneDrive Sürücüsü

Microsoft, Microsoft Tech Community web sitesinde iyi haberi yayımlandı. Özellik şu anda genel önizleme aşamasında ve Microsoft’un duyurusundaki bağlantı aracılığıyla kendiniz için indirebilirsiniz.

Microsoft’a göre OneDrive’ın 64 bit sürümü “uzun zamandır beklenen ve çok istenen bir özellik” ve artık kullanıcılar uygulamayı en iyi şekilde kullanacaklar.

Peki, OneDrive’ın 64 bit sürümünün önemi nedir? Microsoft’un açıkladığı gibi, çok sayıda verinin daha hızlı aktarılması için mükemmel bir seçimdir:

64 bit sürümü, büyük dosyalar kullanmayı planlıyorsanız, çok sayıda dosyanız varsa ve Windows’un 64 bit sürümünü çalıştıran bir bilgisayarınız varsa doğru seçimdir. Windows’un 64 bit sürümlerini çalıştıran bilgisayarlar genellikle 32 bitlik öncüllerine göre daha fazla kaynağa (işlem gücü ve bellek gibi) sahiptir. Ayrıca 64 bit uygulamalar, 32 bit uygulamalardan (18,4 milyon Petabayta kadar) daha fazla belleğe erişebilir.

Microsoft, OneDrive’ın 64 bit sürümünü Windows 10’un ana dalına getirdiklerinden bahsetmese de, bekleyemiyorsanız yukarıdaki bağlantıdan önizlemeyi indirdiğinizden emin olun.

OneDrive’ı Kullanmak İçin Yeni Bir Sürüm

OneDrive’ın 64 bit sürümünü bekliyorsanız, bekleme artık sona erdi. Yükseltmeyi ilk deneyenlerden biri olmak için genel önizlemeyi üstdeki bağlantıdan indirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %