Call Of Duty Mobile

Kara Cuma ve Siber Pazartesi Call of Duty Mobile Fırsatları Açıklandı

Call of Duty Mobile, Kara Cuma ve Siber Pazartesi günü satın alınabilir içeriklerinin bir kısmında indirim yapacak ve bu promosyondaki tüm fırsatları sizler için derledik.

Birçoğu mobil oyundan gerçekten zevk alıyor ve bunun büyük bir nedeni, yalnızca yeni içerik olması değil, aynı zamanda eski Call of Duty oyunlarından içerik getirmesidir.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi Call of Duty Mobil Fırsatları Açıklandı

Kara Cuma, oyun dünyasında büyük fırsatlar olacağı ve oyun topluluğundaki herkes için harika bir hafta sonu olacağı anlamına geliyor.

Görünüşe göre Call of Duty Mobile’da büyük indirimler olacak ve mağaza, çoğunlukla karakter ve silah kaplamaları gibi kozmetik ürünleri içeren harika fırsatlarla dolu.

İşte Call of Duty Mobile’a tam olarak gelen onaylanmış fırsatlar:

  • Kasalar: %50’ye varan indirim

Bu içerir:

  • Kiralık Kas Kasası (SP-R 208 Dragon Head ve Ajax Kiralık Silah içerir)
  • Deep League Crate (Man-O-War Bloodbath ve Nikto Bloodletter İçerir)
  • Anime Super Crate (QXR Tsundere ve Scylla Pink Hearted İçerir)
  • Kentsel Devrim Sandığı (ICR-1 Ateşleme ve RUS-79U Alacakaranlık)

Bu, Call of Duty Mobile’a çok fazla miktarda içerik geliyor ve geliştiricilerin bunu hak eden oyunculara bu kadar iyi fırsatlar sunduğunu görmek harika.

Bu indirimleri alabilmek için 26 Kasım 2021 Cuma – 29 Kasım 2021 Pazartesi tarihleri ​​arasında Call of Duty Mobile oynamanız gerekiyor çünkü bu indirimler mağazada mevcut oldukları tek zaman.

Call of Duty Mobile’ın Kara Cuma ve Siber Pazartesi boyunca daha fazla fırsat yayınlayıp yayınlamayacağını şimdilik bilmiyoruz, ancak yaparlarsa, size en son güncellemeleri burada sağlayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu