Teknoloji

iQOO 7, Funtouch OS 12 Global tabanlı Android 12 güncellemesini alıyor

Vivo’nun yan kuruluşu iQOO, iQOO 7 akıllı telefon için FuntouchOS 12 tabanlı Android 12 güncellemesini yayınlamaya başladı. Eylül ayında şirket, iQOO 7 Legend için Android 12 geliştirici önizleme programını duyurdu. Ancak şaşırtıcı bir şekilde iQOO 7 için küresel yapıyı piyasaya sürdüler.

Şu anda, iQOO güncelleme hakkında resmi olarak hiçbir şey yayınlamadı. Ancak Twitter’da Android 12 tabanlı Funtouch OS 12’nin ekran görüntülerini paylaşan seçkin iQOO 7 kullanıcıları var. Tech YouTuber Harshit Bhatia , Android 12’de çalışan iQOO 7’nin bir dizi ekran görüntüsünü paylaştı. İşte ekran görüntüleri.

Gereğince resmi yol haritasına, cihaz Neyse Aralık 21. sonundan güncellemesini almak için planlanan, iQOO 7 için ilk büyük OS yükseltme burada olduğunu ve indirmek için boyutunda bir kuyruklu 4.12GB ağırlığındadır. Daha hızlı indirme için cihazınızı sabit bir WiFi ağına bağlayabilirsiniz. En son yama, PD2055CF_EX_A_6.730.30 sürüm numarasıyla geliyor.

Değişiklikler ve özellikler açısından, güncelleme yeni widget’lar, nano müzik çalar, çıkartmalar, küçük pencereler, sistem genelinde daha yuvarlak köşeli görsel tasarım ile tohumlanıyor. Bu değişikliklerin yanı sıra güncelleme, güvenlik ve gizlilik kontrolleri için daha iyi bir sistem getiriyor. Değişiklik günlüğüne göre , kararlı bir güncelleme gibi görünüyor, ancak şirketin resmi yol haritası, Aralık ayında bir beta derlemesi olduğunu iddia ediyor.

iQOO 7 Android 12 güncellemesi

iQOO 7 kullanıyorsanız, artık cihazınızı Funtouch OS 12 global tabanlı Android 12 OS’ye yükseltebilirsiniz. Ayarlar > Sistem güncellemelerine gidebilir ve ardından yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz. Güncelleme cihazınızda mevcutsa, indirebilir, değilse birkaç gün bekleyebilirsiniz.

Cihazınızı yükseltmeden önce, önemli verilerinizin yedeğini aldığınızdan ve ayrıca cihazınızı en az %50 oranında şarj ettiğinizden emin olun.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %