Apple

iPhone SE 3 2022 Tasarımı Sızdırıldı

Şimdi ile önümüzdeki Mart veya Nisan ayları arasında Apple hayranları, özellikle en son iPhone 13’ün belirli bileşenlerini kullanması gereken yeni bir iPhone SE 2022 akıllı telefonunu keşfedebilecekler. Gerçekten de cihaz, özellikle şirketin A15 Bionic çipinden güç alacak. 5G uyumlu hale getirecek.

Önceki raporların çoğu, akıllı telefonun iPhone 8’in yanı sıra önceki model ile aynı 4.7 inç LCD ekranı kullanmaya devam edeceğini belirtirken, yeni görüntüler akıllı telefonun nasıl görünebileceğini görmemize izin veriyor. Akıllı telefonla aynı ekranı kullanacak. Bazı sızıntıların önerdiği gibi iPhone XR.

Henüz bilinmeyen akıllı telefonların tasarımını defalarca doğru bir şekilde duyuran Twitter’daki sızıntıcı @ xleaks7’ye göre, iPhone SE 3, iPhone XR’den biraz daha küçük olan 5.69 inçlik bir ekrandan faydalanacak. Bu, üreticinin üst düzey akıllı telefonları gibi OLED değil, yine de LCD olacaktır.

İPHONE SE 3 2022

Yeni görseller bize akıllı telefonun nasıl görünebileceğini gösteriyor. Ön tarafta bir çentikli ekran görünüyor. İkincisi, Face ID biyometrik kimlik doğrulama sistemi ile donatılabilir; ancak Apple’ın bunun yerine kenarda bir parmak izi sensörünü tercih etmesi çok daha olası; tıpkı yeni iPad’lerde olduğu gibi. Arkada tek foto sensör var.

Şimdilik, 2022 iPhone 3 SE’nin iPhone X’ten mi esinleneceğini yoksa 2020 iPhone SE ile aynı tasarımı mı koruyacağını söylemek zor. Çoğu rapor, Apple’ın bir sonraki akıllı telefonunda 4.7 inçlik bir ekran kullanmaya devam edeceğini gösteriyor; bu yüzden bu yıl bir tasarım değişikliği hakkımız olmayacak gibi görünüyor; iPhone SE’nin bunu benimsemesini görmek için 2024’e kadar beklememiz gerekecek. 

iPhone SE 3 2022, öncekiler gibi bu baharda sunulacak. Bu açıklama, tahminlerinde oldukça isabetli olan Bloomberg gazetecisi Mark Gurman tarafından yapıldı. Apple, iPhone SE 3 bu yılın Mart veya Nisan aylarında sunması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu