iPadPubg Mobile

iPad Air 4. Nesil Pubg Mobile 3 Parmak Ayarları

PUBG Mobile’daki kontrol ayarları, iki parmaklı, Üç parmaklı olarak oyununu en kolay oynamak için gerekli kontrol ayarlarıdır. Dört parmak ve diğer hareket ayarları daha çok profesyonellik gerektiren kişilerce kullanılan ayarlardır.  Bu nedenle, en iyi üç parmaklı ayarları ve kurulumu hakkında fikir sahibi olmak için sizlere iPad Air 4. Nesilde kullanmış olduğum ayarları paylaşacağım.

Hareket ayarları kişiden kişiye değişir ve ilk zamanlarda biraz yabancılık çektikten sonra daha çok kavramış olursunuz. Burada bahsedeceğim ayarlar 3 Parmak oynayış ayarlarıdır. Ve en ideal ayarlardır. Farklı Web sitelerinde farklı ayarlar mevcuttur, lakin en uygun ayarlar bu şekilde olup test edip sizlerle paylaşılmıştır.

PUBG Mobile, gereksinimlerinize göre özelleştirebileceğiniz kontroller oyun içi özelliklere sahiptir. Kontrol, oyuncudan oyuncuya değişir ve ana ekranın sağ alt kısmında bulunan ayarlar menüsünde değiştirilebilir.

Sol el işaret parmağı Ateş, Sol el başparmak hareket kontrol için kullanılır.

Sağ el Başparmak, Dürbün açma, Nişan alma, eğilme, şarjör değişimi gibi temel ve serbest hareketler için kullanılır.

Resimde de göründüğü gibi Oynayış şeklini görmektesiniz. Parmak hareketleri görüldüğü gibi olacaktır.

Bu fotoğrafta da görüldüğü gibi tutuş ve kontrol olduğunca sade ve basitleştirilmiştir. Oyunu bu tutuş şeklinde oynayacaksınız.

Kontrol ayarlarımızı paylaşıyorum Büyük ekran olduğu için tüm kontrolleri elimizin altında bulundurmak rakiplere karşı avantaj sağlayacaktır. Üstte de bahsettiğim gibi en ideal 3 parmak ayarları bu şekildedir. Oynaması kolay ve kontrolü basittir.

Ayarladığımız kontroller oyun içi bu şekilde gözükecektir. Ekranımızda gördüğümüz gibi Butonların pozisyonlarını bu şekilde uygulayınız.

Araç kullanım için de aşağıdaki Görseldeki gibi yapmanız sürüş kolaylığı sağlayacaktır.

Üstteki ayarlar oyun içi aşağıdaki gibi gözükecektir.

Bu videoda kısa bir oynayış sergiledim. Oynayacağınız 3 Parmak ayarları ile nasıl bir kullanım sergileyeceksiniz sorusuna yanıt olabilir.

Soru ve sorunlarınız için yorumlar bölümünü kullanınız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir