Apple

iOS 16.2 Beta 2 Güncellemesi Yayınlandı

Bir haftalık aradan sonra Apple, beta güncellemelerine devam etti ve bir sürü yeni güncelleme yayınladı. iOS 16.2 Beta 2 ayrıca iOS 16’ya uygun iPhone’lar için yeni bir güncellemedir. Apple, iOS 16’nın yayınlanmasından sonraki ikinci büyük güncelleme olacak olan iOS 16.2’yi test ediyor. iOS 16.1 güncellemesi sadece birkaç hafta önce yayınlandı.

Apple, her güncellemede iOS 16’yı geliştiriyor. Öncelikle iOS 16’da çok fazla hata vardı, bu yüzden birçok kullanıcının iOS 16’ya güncelleme yapmaktan çekinmesinin nedeni buydu. Ancak iOS 16.1 ile daha iyi hale geldi ve iOS 16.2 güncellemesi ile daha da iyi olması bekleniyor. Ancak güncelleme şu anda test ediliyor ve halka açılması birkaç hafta sürecek.

Apple, iOS 16.2 Beta 2 Güncellemesi ile birlikte iPadOS 16.2 Beta 2, watchOS 9.2 Beta 2, tvOS 16.2 Beta 2, macOS Monterey 12.6.2 RC, macOS Big Sur 11.7.2 RC ve macOS Ventura 13.1 Beta 2’yi de yayınladı. iOS beta güncellemesi, 20C5043e yapı numarasına sahip geliştiriciler tarafından kullanılabilir . Yapı numarası, beta testinin beklenenden daha uzun sürebileceğini söyler. Güncelleme yaklaşık 500MB veya daha fazla bir boyutta mevcuttur.

Değişiklikler ve yeni özellikler hakkında konuşurken, bu yalnızca ikinci beta yapı olduğu için bazı yeni eklemeler bekleyebilirsiniz. İlk izlenimlere göre, en son iOS 16.2 güncellemesi , kilit ekranı için yeni bir sağlık widget’ı getiriyor. Hindistan’daki kullanıcılar için güncelleme, uygun iPhone’larda 5G desteği getiriyor. Daha fazla bilgiye sahip olduğumuzda, aşağıya ekleyeceğiz.

Güncelleniyor…………….

İkinci iOS 16.2 Beta güncellemesi şu anda geliştiricilerin kullanımına sunulmuştur. Yakında, belki bugün, hatta yarın, herkese açık beta kullanıcılarına sunulacak. Bu bir beta güncellemesi olduğundan, güncellemeyi almak için iPhone’unuzda yüklü bir beta profiline ihtiyacınız olacak. Ve iOS 16.2 profilini zaten yüklediyseniz, güncellemeyi görmelisiniz.

Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme seçeneğine gidebilirsiniz. İlk beta sürümünü gösteriyorsa, güncellemeyi almak için İndir ve Yükle’ye dokunun. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %