Teknoloji

Instagram Storylerde bağlantı paylaşmak için takipçi Sınırını Kaldırıyor

Instagram Stories’de sık sık link paylaşmak istiyorsanız ancak takipçi sayınız sizi kısıtlıyorsa bu haber sizi heyecanlandırmalı. Instagram, herkesin Hikayelerine bağlantı eklemesine izin verecek yeni işlevler eklemeyi planlıyor. 

Bununla, artık 10.000 takipçi saymanız veya doğrulama yapmanız gerekmeyecek, çünkü bunlardan herhangi birini almanın kolay olmadığını biliyoruz. 

Herkese ulaşmak için Instagram Instagram Storyler bağlantı paylaşımı

The Verge tarafından hazırlanan bir rapora göre, iOS için Instagram bu özelliği test ediyor ve şu anda küçük bir grup insan bundan faydalanabiliyor. 

Bu işlevsellik, Hikayeler’de herhangi bir bağlantıyı paylaşabileceğiniz bir paylaşım etiketi sunacaktır. Diğerleri bağlantıyı ziyaret etmek için çıkartmaya dokunabilir. Bu nedenle, sık sık web sitesi veya YouTube video bağlantılarını paylaşmak istiyorsanız, sonunda bunu yapmanın bir yolunu bulacaksınız.

Ancak bu, bağlantıların şu anda paylaşılma biçiminden farklıdır. İnsanlar, Facebook Hikayeleri ve Snapchat Hikayeleri için de geçerli olan, hızlıca yukarı kaydırarak bir bağlantı ekleyebilir. Bilmeyenler için Snapchat, arkadaş sayısı veya diğer kriterler ne olursa olsun herkesin bağlantı paylaşmasına izin verir.

Diğer bir fark ise şu an için mümkün olmayan bir bağlantı ile Instagram Storilere cevap verebilecek olmanız.

Test, insanlar tarafından ne tür bağlantıların paylaşıldığını görmek için Instagram tarafından da izlenecek. Buradaki fikir, kötü niyetli veya aşağılayıcı hiçbir şeyin paylaşılmamasını sağlamaktır.

Instagram’ın ürün müdürü Vishal Shah, The Verge’e yaptığı açıklamada , çıkartmaların insanların platformu kullanma şekli olduğunu ve bu nedenle “gelmek istediğimiz gelecekteki sistem türü budur. Ve bu işi başarabilirsek ortaya çıkarmayı umduğumuz şey bu.”

Instagram’ın özelliği ne zaman genişletmeyi planladığı konusunda henüz bir bilgimiz yok ancak bunun yakında gerçekleşmesini bekleyebiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %