Teknoloji

Infinix Note 10 Pro’nun ilk Görünümü Ortaya Çıktı

Infinix Note 10 Pro olarak adlandırılan yepyeni bir akıllı telefon getirmeye hazırlanıyor. En son rapor bize Infinix Note 10 Pro’ya ilk bakışı sağlıyor. Yaklaşan akıllı telefon, bazı temel özellikler ve daha fazla ayrıntıyla Google Play Console’da da görüldü. 

XDA Developers Infinix Not 10 Pro birinci göründüğü ortaya koymuştur. Resim, selfie kamerasını barındırmak için delikli bir kesikli akıllı telefonu göstermektedir. İlk bakış görüntüsüne bakıldığında, yaklaşan Infinix Note 10 Pro, Moto G5 G ve Nokia X serisi dahil olmak üzere yakın zamanda piyasaya sürülen bazı telefonlarla aynı görünüyor.

Görüntü ayrıca Infinix telefonun sol üst köşede dikdörtgen bir kamera modülü içereceğini ortaya koyuyor. Telefonun diğer özellikleri arasında toplamda dört görüntü sensörü, yan tarafta ses ve güç düğmesi, hoparlör ızgaraları, USB Type-C bağlantı noktası ve 3,5 mm kulaklık girişi bulunuyor. 

Infinix Note 10 Pro teknik özellikleri (sızdırılmış)

Infinix Note 10 Pro, Google Play Console listesinde de görüldü. İlk olarak 91Mobiles tarafından tespit edildi.

Rapora göre, Infinix Note 10 Pro bir Full HD + ekranla birlikte gelecek. MediaTek’in grafik için Mali G76’lı MT6785 işlemcisinden güç aldığı ve 8GB RAM, 33W hızlı şarj ve 256GB’a kadar dahili depolamaya sahip olduğu söyleniyor. Yazılım cephesinde, telefon Android 11’i kutudan çıkar çıkmaz çalıştıracak.

Infinix telefonun fiyatı henüz açıklanmadı ancak sızdırılan özelliklere bakıldığında, Infinix Note 10 Pro’nun cep dostu bir fiyat etiketi ile paketleneceği anlaşılıyor.

Şirket, Infinix Note 10 Pro’nun lansman tarihini henüz açıklamadı. Sızdırılan özelliklere ve detaylara bakıldığında, telefonun önümüzdeki haftalarda resmiyet kazanabileceği görülüyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %