Teknoloji

Infinix Note 10 Pro Olası Tasarımı Ortaya Çıktı

Infinix, bütçe ve orta sınıf akıllı telefon üreten şirketlerden biridir. Şirket, 2013 yılından bu yana çok sayıda başarılı cihazlar satmakta. Türkiye pazarına gelince, şirket birçok yeni teklif sunmakta ve Infinix Note 10 Pro, son zamanlarda söylenti odağında olan bir cihazdır.

Son zamanlarda, Infinix Note 10 Pro’nun sızdırılmış perakende kutusu ile karşılaşıyoruz ve olası özelliklere de ışık tutuyoruz. Şimdi, XDA Developers, tasarım açısından cihazdan neler bekleyebileceğimizi ortaya çıkaran yaklaşan Infinix akıllı telefonun iki görüntüsünü elde etti.

Infinix Note 10 Pro

Infinix Note 10 Pro işlenir ve şematik görüntüler yanlarını ve oranlarını gösterir. Sızıntı, selfie kamera sensörüne yer sağlamak için delikli büyük bir ekran olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, alt kısımda küçük bir çerçeve sergiliyor gibi görünüyor. Tasarımı, yakın zamanda piyasaya sürülen Nokia X10 veya Nokia X20 ve Moto G 5G gibi diğer birçok ekonomik akıllı telefonda gördüklerimizi anımsatıyor gibi görünüyor.

Sızıntıda gösterilen şematik görüntü, beş kamera, çeşitli mikrofonlar, SIM / SD kart yuvası ve ses yükseltici barındırabilen geniş kamera dizisine bir ipucu veriyor. Bir parmak izi sensörü ile yerleştirilebileceğini ima eden ses seviyesi tuşlarından nispeten daha büyük bir güç düğmesi var gibi görünüyor. Infinix Note 7 gibi cihazların yana monte edilmiş bir parmak izi sensörünü sergilediğini gördüğümüz için bu şaşırtıcı olmamalı. Tanıdığımız diğer hususlar arasında bir kulaklık girişi ve altta bir USB C Tipi bağlantı noktası olabilecek bir şarj bağlantı noktası bulunur.

Infinix Note 10 Pro Söylentili Özellikleri

Donanım özelliklerine gelince, cihazdan ne bekleyebileceğimize dair resmi bir kaynak yok. Bununla birlikte, önceki raporlar Infinix Note 10 Pro’nun 90Hz yenileme hızına sahip 6,9 inç ekran, 8 GB RAM ve 5000mAh pil ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Helio G95 SoC ile gelebileceğini gösteriyor. Söylentilere göre diğer özellikleri arasında arkada 64MP ana kamera sensörü ve 16MP selfie kamera sensörü yer alıyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %