Duvar Kağıtları

iMac 2021 Duvar Kağıtları İndir

Apple, en son çevrimiçi etkinliğini tamamladı ve Apple’ın şimdiye kadarki en iyi etkinliklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz. Etkinlikte birçok yeni Apple ürününün lansmanına şahit olduk. Yeni cihazların uzun listesi iMac 2021’i içeriyordu. Lansman videolarını izlerken çok heyecanlandım ve bu sadece klasik. İMac 2021, her bir iMac 2021’deki eşleşen duvar kağıdının yanı sıra birden fazla renk seçeneğiyle mevcuttur. Burada iMac 2021 Duvar Kağıtlarını yüksek çözünürlükte indirebilirsiniz.

 iMac 2021 Hayranı mısınız ?, evet ise bunları bu bölümden indirebilirsiniz.

Toplam 14 farklı iMac 2021 duvar kağıdı bulunmaktadır. Neyse ki, iMac duvar kağıtlarının çoğunu artık indirilebilir. Koleksiyona ek olarak Apple tarafından paylaşıldıkça duvar kağıtlarını güncelleyeceğiz. 2021 iMac duvar kağıtları yüksek çözünürlükte mevcuttur, bu nedenle kalite konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Duvar kağıdını herhangi bir ekranda kullanabilirsiniz. İMac 2021 duvar kağıtlarını seviyorsanız, Google Drive, Google fotoğraflar, Mega.NZ, Dosya.CO üzerinden indirebilirsiniz. 

Not:  Yukarıdaki, duvar kağıtlarının ön izleme görüntüleri ve sadece temsil amaçlı verilmiştir. Önizleme orijinal kalitede değildir, bu nedenle resimlerden indirmeyin. Aşağıdaki indirme bölümünde verilen indirme bağlantısını kullanın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %