Huawei

Huawei Pubg Mobile Kurulumu

En son Pubg Mobile 1.3 APK Huawei İndir

Huawei cihazlarda google play store olmadığı için Pubg Mobile Kurulamamaktadır. Dışarıdan APK olarak indirip kolaylıkla kurabilirsiniz. Aşağıdaki Bağlantılar 9 Mart 2021 de güncelleme ile yenilenen pubg mobile apk dosyasıdır. Sorumsuz kurulum için APK + OBB paketini indirmenizi öneririz.

Burada, doğrudan PUBG Mobile geliştiricilerinden gelen en son PUBG Mobile 1.3 APK’sını listeledik. Bu yüzden emin olun, bu güvenli bir PUBGM APK’sı ve temiz OBB dosyası. MD5 sağlama toplamını kontrol edebilir ve doğrulayabilir veya VirusTotal yazılımı aracılığıyla tarayabilirsiniz.

Ayrıca PUBG Mobile 1.3 güncellemesinin 9 Mart 2021’den itibaren PUBG sunucularında yayınlanacağını unutmayın. Kuzey Amerika gibi bazı bölgeler için 8 Mart 2021 olabilir.

APK sadece 615 MB boyutundadır. Bununla birlikte, APK’yi yüklediğinizde, Android’de OBB paketi ve iOS cihazları için 1,5 GB ek depolama alanı dahil yaklaşık 1,8 GB toplam depolama alanı gerektiren PUBG sunucularından ek dosyalar indirmeye başlayacaktır.

İndirme talimatları: Oyunu, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın geri kalanı dahil olmak üzere küresel olarak doğrudan Google sunucularından doğrudan Play Store girişinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Aşağıdaki Direk APK+OBB olarak indirin indirdiğiniz klasöre girip Oyunu apk olarak kurunuz. Aşağıdaki indirme bağlantıları Son Pubg Mobile güncellemesi içermektedir.

PUBG Mobile 1.3 APK + OBB’yi indirin (Direk Bağlantı) (943 MB)

PUBG Mobile 1.3 APK + OBB’yi İndirin – Google Drive Üzerinden (943MB)

PUBG Mobile 1.3 APK + OBB’yi İndirin Mega.nz Üzerinden (943MB)

Tam Kurulum için APK+OBB Dosyasını indirmelisiniz. Üstteki 943MB’lık dosya direk indirip Apk olarak kurulum gerçekleştiriniz. İndirdiğiniz klasöre girin ve üzerine dokunarak kurulumu gerçekleştirin oyun kurulmuş olacaktır.

Sadece APK Dosyasını Download (65 MB)

Apk dosyasını indirseniz oyun kurulur lakin kurulum oyun içi indirmeler ile devam eder.

Sitemizde en son güncelleme ve en son pubg sürümleri paylaşılmaktadır. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %