Teknoloji

Honor, Amiral gemisi P ve Mate serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Huawei ile yollarını ayıran Honor bağımsızlığını kazanmasının ardından Şirket kendi geleceğini çok parlak görüyor ve 2021 için 100 milyon akıllı telefon üretmeyi planlıyor. Daha önce, Honor Başkanı geleceğe yönelik planlarını paylaştığı medyaya bir röportaj vermişti

Özellikle şirketin duyuruları arasında yakın zamanda süper amiral gemisi bir cihaz hazırladıklarını yazdı. Ne tür model olacağı ve hangi süper güçlere sahip olacağı bilinmiyor. Ancak aynı zamanda Honor ailesinin kendi amiral gemisi P ve Mate serisine sahip olacağını söyledi.

Huawei ile rekabet etmekten bahseden Honor Başkanı, iki şirket arasında her zaman sağlıklı bir rekabet olduğunu söyledi. Eski bağlı ortaklık için rekabet, gelecekte tüketicilerin ihtiyaçlarını olabildiğince karşılayacak kaliteli ürünler üretmek anlamına geliyor.

Şirketin, öncelikle kullanılan SoC’de farklılık gösteren, içinde dört modelin çıkacağı Honor V40 ailesini piyasaya sürmeyi planladığını hatırlarlayalım. Honor’un akıllı telefonları için MediaTek yongaları satın alacağı biliniyordu ve işlemcilerin tedariki için Qualcomm ile bir anlaşma yapmaya çok yakın.

Honor V40 akıllı telefon, ayrılıktan sonra şirketin ilk modeli olacak. Bunu akılda tutarak, Huawei’nin genel kötü durumu ve Honor V modellerinin geleneksel olarak cazip özellik ve fiyat kombinasyonu ile Honor V40 büyük ilgi görecek gibi. Bu modellerden çok şey bekleniyor. önümüzdeki günlerde nasıl bir cihaz bizi bekliyor göreceğiz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %