Android

Google Pixel 6 Pro Görselleri Sızdırıldı

Google Pixel akıllı telefonlar, Android ile üstün özellikler sunan benzersiz yapı ve tasarımlarına sahiptir. Google’ın bu yıl Pixel 6 ve Pixel 6 Pro modellerini piyasaya sürmesi bekleniyor. Şimdi, Ünlü haberci OnLeaks, Google Pixel 6 Pro’nun tüm görüntülerini ortaya çıkardı ve bize akıllı telefonun nasıl göründüğü ve çalıştığı hakkında tam bir fikir verdi.

Google Pixel 6 Pro Görselleştirmeleri Ortaya Çıktı

Kaynaklar, Yeni Pixel akıllı telefonun 6,67 inç ölçülerinde kavisli bir AMOLED ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Piksel çözünürlüğü ve yenileme hızı hala gizli. Akıllı telefonun bir ekran içi parmak izi sensörü sunacağını biliyoruz.

Google Pixel 6 Pro’nun görüntüleri, biraz ince bir yapısı ile çerçeveleri daha da ortaya çıkarıyor. Arka kameraların yakınında akıllı telefon kalınlığı 11,5 mm’ye yükseldikçe biraz kalın bir kamera çıkıntısı görmeyi bekleyebilirsiniz. Google, kameraların yanında yatay bir şerit bulunan arkadaki çift tonlu tasarımı görebildiğinden, biraz yeniden tasarım yapmış gibi görünüyor.

Görseller ayrıca, şirketin üçlü kameraya sahip ilk cihazı olan Google Pixel 6 Pro’nun kamera kurulumu hakkında çok daha fazla ayrıntı ortaya koyuyor. Burada ana geniş açılı lens, periskop telefoto ve işlevi hala gizemini koruyan ek bir kamera lensi görülebilir. Google, Google Pixel 6 Pro’daki kamera kurulumunun bir parçası olarak bir LED flaş ve birkaç başka sensör de dahil etti.

Google Pixel 6 Pro’dan Neler Beklemeli ?

Google Pixel 6 Pro birçok ilke imza atacak gibi görünüyor. Raporlar, akıllı telefonun kurum içi özel yapım bir yonga setinden güç alacağını ortaya koyuyor. Bu bir Pro model olduğu için üst orta sınıf bir yonga seti olabilir. Raporlar ayrıca yaklaşan akıllı telefonun bir hoparlörün üstte ve diğerinin altta olacak şekilde stereo ses içereceğini öne sürüyor.

Hızlı şarj, kablosuz şarj ve ters şarj desteği olan güçlü bir pil beklenebilir. Cihazın lansmanı hala tamamlandı. Ancak pek çok ayrıntıyla birlikte, Google Pixel 6 Pro ve temel model beklenenden daha erken başlayabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %