Huawei

Gizemli Huawei Cihazı TENAA’yı Ziyaret Etti

Yeni bir Huawei akıllı telefon, Çin’deki TENAA aracılığıyla sertifikasını aldıktan sonra ilk kez piyasaya çıkacak. Yaklaşan akıllı telefonun İsmi bilinmiyor. Bununla birlikte, TENAA sertifikasyon web sitesi tüm temel özellikleri listeledi ve ayrıca Huawei PKU-AL40 akıllı telefonun tasarımını ortaya çıkardı. Yaklaşan cihaz, standart 4G ağ desteği ile birlikte gelecek olan bütçe dostu bir akıllı telefon olacak.

Huawei PKU-AL40 Özellikleri

Huawei PKU-AL440, su damlası çentikli bir ekranla TENAA’da görüldü. Cihaz, sertifika web sitesine göre 6,5 inç ekrana sahip olacak. IPS LCD, 720 x 1600 piksel HD + çözünürlüğü destekleyecektir.

Huawei PKU-AL40, 1.80GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemciye sahip olacak. Bu, yaklaşan akıllı telefonun MediaTek veya Snapdragon işlemcisine sahip olup olmayacağı bir sır olarak kalıyor. Liste, 4GB / 6GB RAM seçenekleri ve 64GB / 128GB depolama seçenekleri önerir.

Genişletilebilir depolama kapasitesiyle ilgili ayrıntılardan bahsedilmiyor, ancak liste Android 1O OS’yi doğruluyor. Cihaz, kare şekilli bir kamera modülü ile arkada tek tonlu bir kaplama ile görülüyor. Akıllı telefon, 13 MP birincil sensör ve 2 MP ek lens dahil olmak üzere çift sensör barındıracak.

TENAA listesi, özçekimler ve görüntülü görüşme için 5MP kamera önerdi. Arka kamera dizisinde bir LED flaş, 13 megapiksellik bir ana kamera ve 2 megapiksellik bir ikincil atıcı bulunur. Cihazda bir parmak izi yok gibi görünüyor.

Gizemli Huawei akıllı telefon 163.93 x 75.79 x 8.95mm boyutlarıyla gelecek. 198 gr ağırlığında olacak ve Magic Night Black, Frosty Silver ve Spruce renk seçenekleriyle geleceği söyleniyor. Liste ayrıca 3,900 mAh pil birimine işaret ediyor.

Herhangi bir hızlı şarj kapasitesinden bahsedilmiyor ve cihazın herhangi birini destekleyip desteklemeyeceği veya standart şarj hızlarına sahip olup olmadığı söylenemez. Bu gizemli telefon daha önce Bluetooth SIG platformunu ziyaret etti. Ancak takma adı orada da ortaya çıkmadı. Sızıntı fabrikası ileriye dönük daha fazla ayrıntı ortaya çıkarabilir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %