Mobil Oyunlar

Genshin Impact 2.0 Yeni Sürümü İndirin

Genshin Impact 2.0 güncelleme özel etkinliği geçen hafta bazı çarpıcı yaklaşan etkinlikler, yeni içerik ve karakterler içeren canlı yayına girdi. Geliştirici miHoYo, doğrudan Genshin Impact v2.0’a atladı – v1.7, v1.8 ve v1.9’u atladı – “Immovable God and the Eternal Euthymia” olarak adlandırdı. Sürüm 2.0 güncellemesi sonunda Teyvat’ın üçüncü büyük şehri olan Inazuma adlı yeni bir alanın kilidini açıyor! Bu nedenle PC, Android, Apple iOS ve PS4 veya PS5 için en son Genshin Impact 2.0 güncellemesini indirin ve yükleyin.

Genshin Impact 2.0, PC, mobil ve PS4 ile PS5 arasında çapraz kaydetme işlevi için uzun zamandır beklenen desteği getiriyor. Gezginler artık PS5, PS4 ve diğer tüm mevcut platformlarda oyun ilerlemesini paylaşabilecek.

Bunun dışında Tayvat’ın yedi büyük şehrinden merakla beklenen üçüncü şehri “İnazuma” herkese açılacak. Yeni manzaralar, yeni düşmanlar, yeni zorluklar ve keşfedilecek yepyeni bir dünya ile yepyeni bir alanı keşfedebilirsiniz.

Güncelleme ayrıca, Yaz Festivali Kraliçesi olarak bilinen beş yıldızlı bir Pyro okçusu olan yeni bir Yoimiya karakterini de içeriyor. Sayu, Anemo Vision kullanan başka bir dört yıldızlı ninja karakteridir. Kendinden daha büyük dev bir kil kullanabilir!

Yaklaşan Genshin Impact sürüm 2.0 güncellemesi 21 Temmuz 2021’de yayınlanacak. Ancak, Genshin Impact 2.0’ın ön indirmeleri veya ön yüklemeleri 19 Temmuz 2021’de, yani yarın başlayacak.

Checkout Genshin Impact 2.0 – Taşınmaz Tanrı ve Ebedi Euthymia Fragmanı:

En Yeni Genshin Impact 2.0 Kodları Kullanın

Genshin Impact 2.0 Redeem kodları burada. Canlı yayındaki olağan 3 kullanım kodunun yanı sıra, burada hala çalışmakta olan iki yeni Kullanım Kodu listeledik! Bu yüzden süresi dolmadan onları alın!

AB, NA, Asya sunucuları için Genshin Impact 2.0 Kodları Kullanın :

Çalışma:

  • GenshinGalaxy
  • GenshinEpik
  • GENSHINGIFT

Süresi doldu:

  • LS6T4L9ZZ7TH
  • GBNA9J5H9Y4H
  • AS6BQKLY9GLD

Genshin Darbe Kodları nerede kullanılır?

MiHoYo web sitesine giriş yapın ve Kodu Kullan buraya yapıştırın. Basitçe aşağıdaki kodu kopyalayın ve oyununuzu başlatmadan hesabınıza yapıştırın.

Genshin Impact 2.0 Güncellemesini İndirin

Genshin Impact 2.0 güncellemesini 19 Temmuz’dan itibaren önceden indirebileceğinizi, ancak yeni içeriğin 21 Temmuz 2021’de kullanıma sunulacağını unutmayın. Güncelleme Android, Apple iOS, Microsoft Windows, PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

APK’yı Play Store’dan ve mobil uygulamayı App Store’dan indirebilirsiniz, ancak Windows, oyunu otomatik olarak indirip yükleyecek ayrı bir başlatıcı alır.

İşte indirme linkleri:

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %