Samsung

Galaxy M42 İlk M Serisi 5G Akıllı Telefon Olacak

Samsung, önümüzdeki aylarda daha uygun fiyatlı 5G telefonlara sahip olabilir. Wi-Fi Alliance, SM-M426B model numaralı yeni bir Samsung akıllı telefonunu onayladı. Bu cihaz, Galaxy M42 5G olarak başlatılmalıdır. Samsung’un Galaxy M serisindeki yeni nesil hücresel bağlantıyı destekleyen ilk telefon olacak.

Wi-Fi Alliance veritabanındaki giriş, yeni telefonun çift bantlı 2.4GHz ve 5Ghz Wi-Fi’yi desteklediğini, kutudan Android 11’i çalıştırdığını ve bunların hiçbiri olmasa da bir çift SIM varyantında satışa sunulacağını ortaya koyuyor.

Bununla birlikte, Görünüşe göre Galaxy M42 5G, yeniden markalanmış bir Galaxy A42 5G’den başka bir şey değil. Ve uygun fiyatlı 5G telefonlarıyla Samsung’un stratejisini yakından takip ediyorsanız, bunun çok heyecan verici bir haber olmadığını biliyorsunuz.

Samsung, Galaxy M serisi ile genellikle nispeten düşük fiyatlarla mükemmel bir özellik karışımı sunar. Bu, diziyi Türkiye gibi pazarlarda büyük bir hit haline getirdi. Samsung şimdi Galaxy M serisi telefonların kullanılabilirliğini diğer bölgelere de genişletmeye başlıyor.

Bununla birlikte, yeniden markalanmış bir Galaxy A42 5G olarak gelen Galaxy M42 5G, teknik özellik sayfasının önceki Galaxy M akıllı telefonlarında gördüğümüz kadar heyecan verici olmayacağı anlamına geliyor. Galaxy A42 5G, 720 × 1600 piksel çözünürlüğe sahip 6,6 inç Süper AMOLED ekrana sahiptir. 5.000 mAh pil içerir ve 15W hızlı kablolu şarjı destekleyecek.

Bu arada, aynı fiyat segmentindeki Galaxy M serisi telefonlar Full HD + ekranlarla birlikte gelir, daha büyük pilleri (6000mAh veya 7000mAh) ve hatta 25W’a kadar daha hızlı kablolu şarj hızları sunar. Yani Galaxy M42 5G, 5G adına çok şey feda etmiş olur.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %