Call Of Duty Mobile

Free Fire vs Call Of Duty Mobile Karşılaştırma

2021 itibariyle Free Fire ve COD Mobile en popüler oyunlardan birisi. Her iki oyun da hayranlara sanal zeminde savaşırken farklı ve keyifli bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyun grafikleri desteği, oyuncuları oyuna çekmenin anahtarıdır. Bu makale COD Mobile ve Free Fire’ı genel olarak birbirleriyle karşılaştırır, oyun içi grafik desteği ve kare hızı deneyimlerini karşılaştıracağız.

COD Mobile vs Free Fire: Hangi oyunun daha iyi grafikleri var?

Her oyuncu en iyi görünen bir oyuna çekilir. Bu makale, hangisinin daha iyi olduğunu görmek için her iki oyunun oyun içi görsellerini karşılaştırır.

Oyun içi görseller ve FPS özellikleri söz konusu olduğunda, COD Mobile, oyuncularına grafik kalitesi ve kare hızı ayarlarında ‘Max‘ seçeneğini seçtikten sonra sorunsuz ve tereyağlı bir oyun deneyimi sunar.

COD Mobile’da grafik seçeneği

COD Mobile, genellikle hiçbir gecikme olmaksızın sabit bir 60FPS kalitesinde çalışır. Ancak sistem ısındıkça kare hızı 40-50 sınırına düşer.

Free Fire, oyunculara Parlaklık, Yüksek FPS, Yüksek Çözünürlük ve Gölge olarak daha da derecelendirilebilen Düzgün, Standart ve Ultra grafik desteği sağlar.

Free Fire’da grafik seçeneği

Oyuncu, Ultra destek için mevcut maksimum seçeneği seçebilir ve oyunu 55-60 FPS arasında oynayabilir. Ancak, cihaz ısıtıldığında kare hızı normalde 25‘e düşer.

Sonuç: Kare kare karşılaştırma

Reddit üzerinden görüntü

Hem COD Mobile hem de Free Fire, oyuncuları için hızlı ve gecikmesiz bir oyun deneyimi ile akıllı telefonlarda oldukça iyi çalışır. Ancak bu iki oyun kare kare karşılaştırıldığında, COD Mobile, Free Fire’dan önemli ölçüde daha iyi grafiklere sahip.

Her iki oyun da arcade formatındadır. Ancak oyun içi grafikleri ve görselleri farklıdır. Free Fire bir çizgi film gibi görünürken COD Mobile sağlam ve doğal görünüyor. Free Fire oyun içi resimlerin aksine, COD Mobile ayrıca olağanüstü renkli, pürüzsüz ve keskin bir dokuya sahiptir.

Bu nedenle, görsel olarak daha iyi bir BR etiketi arayan oyuncular COD Mobile’ı tercih etmelidir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yazarın kişisel görüşünü yansıtır. Grafik desteğinde bir oyunun diğerine göre nitelendirilip nitelendirilmeyeceği tamamen bir tercih meselesidir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %