Call Of Duty Mobile

COD Mobile 3. Sezon Çıkış Tarihi

Day of Reckoning olarak adlandırılan sezon, AS VAL gibi yeni silahlarla ve henüz piyasaya sürülmemiş olan SP-R 208 keskin nişancı tüfeğinin oyuna eklenmesiyle iyi bir şekilde ilerliyor. 

Sezon 3’ün piyasaya sürülmesiyle, herkesin en sevdiği mobil FPS için ufukta neler olabileceğine bir göz atma zamanı geldi gibi görünüyor.

COD Mobile 3. Sezon Tokyo Kaçışı

Tanıtım fragmanı, yeni sezonun adının Tokyo Escape olduğunu ve yeni sezonun hem modern hem de feodal Japonya’dan büyük ölçüde etkilenen Japon estetiği temalı olacağını doğruladı.

COD: Mobile Sezon 3 ne zaman başlıyor?

Belki de cevaplanması en kolay soru çünkü sadece Sezon 2’nin ne zaman biteceğini değil, aynı zamanda büyük güncellemeleri yayınlarken tarihsel emsali de biliyoruz.

Uzun lafın kısası, 2. Sezon 16 Nisan’da sona eriyor ve 3. Sezon aynı gün yayınlanacak.

Dolayısıyla, 3. Sezonun 16 Nisan’da başladığını biraz kesin olarak söyleyebiliriz.

3. Sezondan ne bekleyebiliriz?

Sezon 3’ün çıkışına yaklaşıyoruz ve oyuncuları nelerin beklediğine dair daha fazla bilgi sızmaya başlıyor.

Zombies’ten, COD: Mobile’ın Çin versiyonundan yeni haritalar ve silahlar hakkında oldukça somut bilgilere kadar sızıntılar var. İşte bildiğimiz her şey.

PP19 Bizon

Oyuna yeni bir SMG geliyor ve gölgelerden bile herkesin görebileceği açık, Sezon 3 PP18 Bizon’u (adı doğrulanmamış) alıyor.

Bu, alabileceğiniz kadar resmi bir kaynaktan, resmi COD: Mobil Twitter hesabından ve bu düşük geri tepme, yüksek RPM, SMG’nin oyuna geleceğini neredeyse garanti edebiliriz.

Kıyı haritası

Kesinlikle doğrulanan bir diğer eklenti ise Kıyı adlı bir haritanın uygulanmasıdır. Resmi COD: Mobile Twitter’da tekrar yayınlanan tek bir resim de dahil olmak üzere birçok kaynak bu haritanın oyunda olduğuna işaret etti.

Harita ürkütücü bir şekilde Black Ops 4’ten “Seaside” a benziyor ve tweet bu gerçeğe geçici bir gönderme yaptı.

Bu , Modern Warfare 2019’dan Oasis’in de dahil edilmek üzere hazırlandığını gösteren sızıntılara dahil olan tek harita olmayabilir .

COD: Mobil Zombiler

Mevcut Çin Beta sürümünde, daha önce 2019’da sınırlı süreli Raid modunda tek harita olarak sunulan popüler bir Zombies Haritası olan lobinin arka planında Shi No Numa görülebilir.

3. Sezonda Zombiler geliyor mu? (Resim: Activision Blizzard)

Yeni Zombies modu, oyuna başladıktan hemen sonra oynanabilir ve ana ekranda görülebilir.

Yeni MP haritası Manastırı

Yeni MP haritası Monastery, oyunun Çin versiyonunda da görülüyor. Orta büyüklükte bir harita ve küçük ara sokaklar ile çok sayıda kapalı alanın birleşiminden oluşuyor.


Manastır yeni milletvekili haritası mı? (Resim: Activision Blizzard)

Bu harita daha önce yalnızca “normal” Call of Duty’nin Çince versiyonu olan COD: Online’da gösteriliyordu ve eğer gerçekten COD: Mobile’ın global versiyonuna gelirse, bu haritayla ilk deneyim, non- Çinli oyuncular.


Çin’in COD Mobile’ında bulunan Prestige sistemi silahlara odaklanıyor (Resim: Activision Blizzard)

Son olarak, Çin versiyonu, Call of Duty’nin on yıldan fazla bir süredir temel bir parçası olan Prestige sistemini içeriyor ve oyuncular uzun süredir onun COD: Mobile’a gelmesini istiyorlar.

Çin versiyonundan herhangi bir şeyin küresel versiyona çıkacağına dair bir garanti olmadığından, tüm bu sızıntıları büyük bir tuz parçasıyla almalısınız.

Daha fazla bilgi ve sızıntı ortaya çıktıkça bu bölümü güncelleyeceğimize söz veriyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %