Call Of Duty Mobile

COD Mobile 1. Sezon: FR .556 Silah Kılavuzu

COD Mobile’daki en iyi FR .556 yüklemesi nedir ?

Call of Duty: Mobile için lansman sonrası içeriğin en son sezonu tüm dünyada yayına girdi.

Birinci Sezon: Yeni Düzen, yeni haritalar, oyun modları, kozmetik eşyalar ve silah cephaneliğine yapılan yeni eklemeler dahil olmak üzere son derece popüler mobil oyuna bir dizi yeni içerik getiriyor.

Yeni sezon yayınlanmadan önce alay edildikten sonra, FR .556, COD Mobile’da ilk kez sahneye çıkan iki yeni silahtan biri.

Çeşitli Call of Duty oyunlarında yer alan ikonik FAMAS saldırı tüfeğine dayanan FR .556 patlama tüfeği, bir maçtaki etkileyici performansları sayesinde meta oyunu çok iyi etkileyebilir.

Bir süre çok sayıda ataşman kombinasyonunu test ettikten sonra, kullanılacak en iyi FR .556 ekipmanı tam olarak nedir?

Fr .556 Saldırı Tüfeği

Sezon Bir Savaş Geçişinde 21. Seviyeye ulaşılarak kilidi açılan FR .556, yüksek hasar verimi ve hızlı ateş hızı ile donatılmıştır, tüfek orta menzilli savaşta üstündür ve oyunculara sadece bir çift ile bir rakibi ortadan kaldırma yeteneği verir. patlamalar.

Hızlı ateş hızı, bazı oyun içi senaryolarda kontrol edilmesi zor olabilecek bazı geri tepmelere neden olur, ancak doğru eklentilerle bu çok daha yönetilebilir seviyelere indirilebilir.

FR .566 En İyi Ataşmanlar

  • MIP Hafif Namlu Kısa (Namlu)
  • OWC Lazer – Taktik (Lazer)
  • Strike Foregrip (Namlu Altı)
  • Hızlı Yeniden Yükleme (Mühimmat)
  • Granül Tutma Bandı (Arka Tutuş)

Bu özel eklenti kombinasyonu, haritada gezinmek ve yolunuza çıkan herhangi bir muhalefeti öldürmek için idealdir.

Hareket kabiliyetindeki artışlar ve nişan alma hızı, bir silahlı çatışma sırasında bir düşmanı alt etmenin yanı sıra hedefe kolaylıkla saldırabilmenizi sağlar. Güçlendirme, tepki süresini büyük ölçüde iyileştirerek, Cordite ve HG-40 gibi FR .556’nın yukarıda olduğu yakın mesafeli çatışmalarda bir etki yaratmanıza izin verir.

İkincil silah

MW11

Bu hızlı ateş eden tabanca, FR .556 cephanesinin tükenmesi durumunda geri dönmek için mükemmel bir yardımcı.

Yarı otomatik ateşleme mekanizması sayesinde ekrana dokunmak ve rakibi tepki verme şansı bulamadan ortadan kaldırmak kolaydır.

El bombaları

El bombası

El bombası kullanırken yanlış gitmek zordur (bırakmadığınız sürece …)

COD Mobile’daki en çok yönlü kullanım parçalarından biri olarak, mükemmel şekilde pişirilmiş bir el bombasından kaçınmak zordur, bu da onu bir maç sırasında ek öldürmeler yapmak için ideal bir ölümcül ekipman parçası haline getirir.

Sarsıntı Bombası

FR .556’yı kullanırken açılış atışlarını kaçırmak kolay olabilir, bu da sarsıntı bombasını savaş alanındaki yeni en iyi arkadaşınız yapar.

Bir hedefle nişan almadan önce, hareketlerini yavaşlatmak için el bombasını rakibin yakınına atın. Bu, onlara karşı savaşma fırsatı bulmadan önce nişan alıp öldürmek için bolca zaman verir.

Ayrıcalıklar

  • Hafif
  • Tokluk
  • Ölüm sessizliği

Bu Perks kombinasyonu, haritada acele ederken mükemmeldir. Hafif sıklet, depar hızını% 10 artırırken, Toughness ateş altındayken çekinmeyi% 60 azaltarak size mükemmel bir karşılık verme şansı verir.

Seçtiğimiz son Avantaj Ölü Sessizlik. Herhangi bir rakip ayak seslerinizi duymadan haritada hareket etme yeteneğine sahip olmak, düşman hatlarının gerisine geçmeye çalışırken idealdir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %