Call Of Duty MobileEmülatör OyunlarıMobil Oyunlar

Call Of Duty: Mobile’ın Sezon 13 Hakkında Tüm Bildiklerimiz.

Call of Duty: Mobile’ın Sezon 13 güncellemesi çok yakında. Geliştiriciler oyuna bazı yeni eklemeler sunarken, oyuna eklenecek her şeyi henüz onaylamadılar. Ancak geliştiriciler, Call of Duty: Mobile’ın gelecek sezonu için yeni bir genel beta sürümü yayınladılar ve oyuncuların gelecek sezonda bekleyebilecekleri bazı özellikleri listelediler. Call of Duty: Mobile’ın herkese açık beta sürümünü sitemizde bulabilir ve indirebilirsiniz.

Paylaştıklarımız Bu yapının bir parçası olsa da, özelliklerin güncellemenin son sürümünde kullanılabilir olacağına dair bir garanti olmadığını unutmayın. Ayrıca Activision’ın tüm eklemelerin ve özelliklerin tüm ay boyunca piyasaya sürülmesini büyük olasılıkla kademelendireceği de unutulmamalıdır.

Yeni Operatör Becerisi

Call of Duty: Mobile, Tempest tüfeği, Shock RC ve XS1 Goliath gibi bilim kurgu silahlarının adil payına sahiptir. Bununla birlikte, en yeni Operatör Becerisi olan Yerçekimi Vorteks Silahı, şov açısından hepsinden üstündür. Silah, düşmanları emen minyatür bir kara deliği ateşliyor gibi görünüyor. 

Yeni Skor Serisi

Sezon 13 ayrıca EMP Systems adlı yeni bir Scorestreak getiriyor. Adından da anlaşılacağı gibi, skor dizisi, düşmanın skor serilerini devre dışı bırakan ve düşmanın HUD’siyle uğraşan devasa bir EMP patlaması yayınlar. Pratik olarak EMP bombasının dev bir versiyonu. 

Yeni Taktik Bombası

13.Sezon ayrıca , yönelim bozukluğu ve yavaşlama ile sonuçlanan Gaz Bombası adı verilen yepyeni bir taktik el bombası tanıtacak. Bu, noktalarını bloke etmek için idealdir. Silahın herhangi bir hasara neden olmadığı unutulmamalıdır.

Yeni Silahlar

Call of Duty: Mobile, oyuna yeni silahlar eklediklerini duyurdu. Buna Peacekeeper MK2 saldırı tüfeği ve QXR SMG dahildir. Bu silahlarla ilgili daha fazla ayrıntıyı ileriki bir tarihte öğreneceğiz. 

Yeni Battle Royale Sınıfı

Reddit gönderisi bunu bir Perk olarak etiketledi, ancak YouTuber’ın bir videosu olan JB Hunters, Desperado‘nun battle royale’de yeni bir sınıf olacağını gösteriyor. Sınıfın aktif yeteneği, Multiplayer’da bulunana benzer bir Kalkan kurmalarına izin verecek, oyuncuların yere düştüklerinde bir tabanca ile karşılık vermelerine olanak tanır ve bu durumda öldürmeyi başarırlarsa, canlandırılırlar. 

Yeni Oyun Modları

Yeni sezonda bir dizi yeni oyun modu eklenecek. Buna Grind, 3v3 Gun Fights, Hardcore Hardpoint ve Battle Royale Blitz dahildir.

Yeni Haritalar

Call of Duty: Mobile, 13. sezonun Nuketown Russia adlı yeni bir Nuketown sürümüne sahip olacağını doğruladı.

Performans ve Grafik

Oyuncular performans ve grafiklerden ep ey şikayetçilerdi. Bu durum giderilmiş gibi daha iyi bir grafik deneyimi sunuyor ayrıca oyunun bazı bilinen hataları düzeltidi performans iyileştirmesi yapıldı.

Aşağıdaki vidolardan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

https://youtu.be/VLNlNviNIdM
https://youtu.be/19pvrxRMZ8M

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %