Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile’da AK117 Yapay Elmas Nasıl Alınır

COD Mobile oyuncuları, yeni bir destansı görünüm ücretsiz olarak açılmayı beklediği için şanslı. COD Mobile’ın Mevsimsel Etkinlikler bölümü, açılmayı bekleyen tonlarca ücretsiz ödülün olduğu birkaç etkinlik daha ekledi. AK117- Rhinestone, COD Mobile’ın bu sezon hediye ettiği ücretsiz destanlardan biridir.

AK117 planının yanı sıra, oyuncuların iki bölüme ayrıldığı yeni Sezon etkinliğinde oyuncuların günlük görevleri tamamlayarak elde edebilecekleri destansı bir QXR planı da var: Hayaletler ve Federasyon. İki haftanın sonunda bölge yarışını kazanan grup, özel etkinlik temalı çerçeveye sahip olacak.

Yepyeni AK117- Rhinestone oyuncularının kilidini açmak için bir dizi görevi tamamlamaları gerekiyor. Oynaması ücretsiz oyuncular, tüm görevleri tamamlayarak açabilecekleri diğer ücretsiz kozmetik ürünlerini takdir edecekler. Seviyelerin gerisinde kalan Battle Pass sahipleri ayrıca bu etkinliklerden Battle Pass’teki tüm özel öğelerle kendilerine yardımcı olacak büyük miktarlarda Battle Pass DP’si toplayabilirler. Tier 50, yeni silah CR 56 AMAX’ın destansı planını ortaya çıkarıyor.

COD Mobile’da AK117- Rhinestone’un kilidini açma

Oyuncular, bu meydan okumadaki tüm görevleri tamamlamak için ilk olarak Battle Pass’ın 21. seviyesinden CR 56 AMAX’ın kilidini açmaları gerektiğini unutmamalıdır.

AK117 Yapay elmas temel istatistikleri (COD Mobile ile Resim)

AK117-Rhinestone’un kilidini açmak için COD Mobile oyuncularının tamamlaması gereken tüm görevler aşağıdadır:

  • 3 MP maç oyna
  • Herhangi bir Assault Rifle ile 20 düşman öldür
  • ICR-1’i seviye 15’e yükseltin
  • 5 eklenti ile donatılmış herhangi bir Assault Rifle ile 20 düşman öldür
  • ICR-1 için herhangi bir Dragon kamuflajının kilidini açın
  • 5 eklenti ve 2 çıkartma ile donatılmış herhangi bir ICR-1 ile 20 düşmanı öldürün (yalnızca 2 çıkartma ve başka hiçbir özelleştirme kuşanılmamalıdır)
  • Herhangi bir CR 56 AMAX kuşanmışken 5 MP maçı kazanın (CR 56’nın kilidini Savaş Biletinden açın ve galibiyetin sayılması için maçın sonunda elinizin altında olmalıdır)

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %