Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Sezon 5 Ne Zaman Çıkıyor

CoD Mobile’daki oyuncular Sezon 4 oyununun tadını çıkarıyor. Battle Royale oyunu bir dizi özellik ile piyasaya sürüldü. Call of Duty 4. Sezon, Spurned & Burned, Clan Wars modu, Capture the Gold ve daha teknik olarak geliştirilmiş silahlar dahil olmak üzere yeni içerikler getirdi. Ayrıca Modern Warfare 3’ün klasik Dome haritasını, Hawk X3 puan serisi gibi ücretsiz ve premium ödülleri geri getirdi. Yepyeni bir Savaş Bileti ile birlikte. PUBG Mobile gibi ücretsiz ve premium ödüller içeriyordu.

Call of Duty’nin en baskın özelliklerinden biri, silahlar ve skinleridir. Gelmeye devam ediyorlar ve kullanıcılar onları seviyor.

Geliştiriciler, her sezon yeni içerik bırakma ivmesini geri alabilecek durumda değiller. Call of Duty Mobile Sezon 5’i birkaç hafta içinde Google Play Store ve Apple Store’da kullanıma sunmaya hazırlanıyorlar. Ancak oynanabilir yapı düşmeden önce Activision, Sezon 5 beta sürümüyle devam edebilir.

Ancak, çıkış tarihi de dahil olmak üzere Call of Duty: Mobile Sezon 5 hakkında konuşmaya başlamadan önce, sızıntılar ilk olarak Sezon 4’ün ne zaman biteceğini öğrenmemize izin veriyor?

Call Of Duty Mobile 5. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile Sezon 4’ün zamanlayıcısı, mevcut sezonun ne zaman sona ereceğini doğru bir şekilde gösterir. 14 Haziran itibariyle, Battle Pass oyununun 15 gün sonra sona ereceği yazıyor. COD Mobile Sezon 4, 29 Haziran 2021’de sona erecek.

Call of Duty Sezon 5’in 29 Haziran veya 30 Haziran 2021’de (UTC) yayınlanmasının beklendiği sonucuna güvenle varabiliriz. Ancak Activision bunu resmi olarak doğrulamadı.

COD Mobile 5. Sezon 2021 Güncelleme boyutu

Resmi olarak 5. Sezon hakkında herhangi bir teyit yok. Resmi bir versiyonun olmaması halinde, söylentiler ve sızıntılar olması kaçınılmaz. Bunlardan biri, gelecek sezonun dosya boyutudur. Hem Android hem de iOS platformları için 2 GB civarında olması bekleniyor. Call Of Duty Mobile Sezon 5’i indirmeye başlamak için yeterli alan sağlayın ve inanılmaz grafiklerin keyfini çıkarın.

Call Of Duty Mobile 5. Sezon Sızıntıları

Call of Duty Mobile Sezon 4, birçok şaşırtıcı özellikle birlikte piyasaya sürüldü. Geliştiriciler, konu yeni içerik yayınlamaya geldiğinde asla hayal kırıklığına uğramadı. 5. Sezonda yanıltılmayacaksınız. Modern Warfare serisinden kaldırılan klasik haritaların bir kombinasyonu olacak.

Her sezon olduğu gibi Modern Warfare (2019) ve Warzone’dan ilham alan yeni ve eski silahların ekleneceği konuşuluyor. Her büyük sezon değişikliğinden önce , geliştiriciler, bir sonraki güncelleme için kullanabilmeleri için, verilerin derinliklerine gömülü farklı dosyalar ile oyunu yamalarlar. Oyuncular daha derine inmeyi ve neyin ortaya çıktığını anlamayı severler.

Bunu akılda tutarak, işte COD Mobile Sezon 5 2021 sızıntıları:

Aniyah İstila Haritası

Sızıntı yapanlar oyun dosyalarını incelerken, yakında oyuna eklenecek olan Aniyah Incursion adlı yeni bir harita (bazıları için eski) keşfettiler. İlk olarak Call of Duty Modern Warfare’de tanıtılan orta büyüklükte bir haritadır.

Aniyah Incursion haritası, oyuncular için 5v5 aksiyon için inşa edilmiştir. Merkeze hakim saray ile birlikte 12 bölgeye sahiptir. Bu harita hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, buraya bakın.

Rıhtım Haritası

Bu harita Modern Warfare’de bulunan bir klasiktir. 5v5 silahlı çatışma moduna özeldi. Bir ekibin sızma noktasının arkasında nehir boyunca seyahat eden gemileri olan bir Londra tersanesi, diğer ekip batıya doğru cadde tarafında yumurtluyor. Harita, Londra’daki Thames Nehri yakınlarındaki bir tersanede bulunuyor.

51. Binalar – Foreman’ın ofisi – ve 52 – mürettebat odası – haritanın kuzeyini ve güneyini tanımlayan iki katlı tuğla yapılardır. İkisini beton bir geçit üzerinde birbirine bağlayan bir köprü var.

silahlar

Silahlar, oyunun en heyecan verici bölümlerinden biridir, çünkü onlarla ilgili hemen hemen her şeyi yükseltebilir ve onlara bir oyuncuya hükmederken harika görünen gösterişli kaplamalar uygulayabilirsiniz.

CR-56 AMAX Gun, yepyeni bir saldırı tüfeğidir. Hareket hızı ve geri tepme kontrolünde yardımcı olan hafif bir silahtır. Bir düşmanı 3 göğüs atışında veya iki kafadan vurarak vurabilen ölümcül bir silahtır.

Geliştiricilerin, birkaç isim vermek için Holger 26, Mk2 Carbine ve Heartbeat Sensor gibi bazı isteğe bağlı silahlar ve operatörler eklemesi muhtemeldir.

Zombi modu

Call of Duty serisinin en heyecanlı modlarından biri, 2021’de piyasaya sürülmesi planlanan Zombi Modu’dur. Mod, Sezon 4’te görünmedi, bu nedenle COD Mobile Sezon 5 2021’de yayınlanacağını varsayıyoruz.

Bu sızıntıların dışında COD Mobile’ın Çin versiyonunun Harley Davidson motosikletini de ekleyeceği konuşuluyor. Araç efsanevi olarak işaretlenmiştir. Bir süredir Çin versiyonunun bir parçası olmuştur. Belki 5. sezonda oyuna gireceği tahmin ediliyor.

Gelecek daha heyecan verici şeyler hakkında sizi güncel tutacağız. En çok neyi heyecanlandırdığınızı ve başka ne görmek istediğinizi bize bildirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %