Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Sezon 5 Çıkış Tarihi

COD: Mobile Season 4, Asi ve Tehlikeli, Kubbe haritası, Altını Ele Geçir, Klan Savaşları ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni içerikle resmi olarak yayınlandı. Hawk X3 puan serisi, Scylla – Dusted, GKS – Buckskin ve daha fazlası gibi ücretsiz ve premium ödüller içeren yepyeni bir savaş bileti ile birlikte geldi.

Bu arada, COD: Mobile Sezon 5, Google Play Store ve Apple Store’da birkaç hafta içinde resmi olarak yayınlanacak. Bundan önce Activision, hem Android hem de iOS cihazlar için yakında gelecek güncellemenin beta test derlemesini yayınlayabilir. Çıkış tarihi, sızıntılar ve daha fazlası dahil olmak üzere Call of Duty: Mobile Sezon 5 hakkında bildiğimiz her şey burada.

Call Of Duty Mobile: Sezon 5 – Çıkış tarihi

Call of Duty: Mobile Sezon 5 güncellemesinin Sezon 4: Asi & Tehlikeli sona erdikten bir gün Sonra 29 Haziran’da Türkiye Saatine göre Gece yarısı 03:00’da(UTC) yayınlanması bekleniyor; Ancak Activision tarafından resmi açıklama henüz yapılmadı.

COD Mobile Sezon 4, 22 gün içinde sona erecek. (Resim: Aktivasyon)

Boyutu güncelle

COD Mobile Sezon 5 güncellemesinin boyutu henüz bilinmiyor; ancak, hem Android hem de iOS cihazlar için muhtemelen 2 GB civarında olacaktır. Bu nedenle, oyunu en son sürümüne güncellemek için cihazınızda yeterli alan olduğundan emin olun. 

Sızıntılar ve özellikler

COD Mobile Season 5, Aniyah Incursion Map’i getirebilir. (Resim: Aktivasyon)

Şu an itibariyle COD: Mobile Season 5 ile ilgili çok fazla sızıntı yok; ancak oyun içi dosyalara göre Aniyah Incursion ve Docks haritası oyuna eklenecek. Bu haritaların her ikisi de ilk olarak Modern Warfare 2019’da tanıtıldı ve bu, Call of Duty: Mobile’ın Modern Warfare’den ilk kez içerik alması olmayacak. 

COD Mobile’da Aniyah Incursion ve Docks dosyaları tespit edildi. (Resim: Aktivasyon)

Buna ek olarak, yama güncellemesiyle birlikte yepyeni bir saldırı tüfeği olan CR-56 AMAX da oyuna dahil edilebilir. Rakibini üç göğüs atışında veya iki kafadan vurarak alaşağı edebildiğinden orta menzilli çatışmalarda ölümcül olabilen hafif bir silahtır.

CR-56 AMAX, COD: Mobile Season 5’te bulunabilecek ölümcül bir saldırı tüfeğidir. (Resim: Activision)

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %