Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Sezon 3 Çıkış Tarihi

Call of Duty: Mobile Season 3 güncelleme beta test yapısı, güncelleme küresel olarak yayınlanmadan önce resmi olarak yayınlandı. Oyuncular,   geliştiricilere doğrudan geri bildirim sağlamak için en yeni haritaları, modları, silahları ve daha fazlasını denemek için beta test yapısını indirebilirler. Bunlara ek olarak, oyuncuların premium ödüllerin kilidini açmak için satın alabilecekleri ve seviye atlayabilecekleri yeni Savaş Bileti de tanıtılacak.

Battle Pass geri sayımına göre, Call of Duty: Mobile Season 3’ün 2. Sezonun ardından 17 Nisan‘da yayınlanması bekleniyor: Hesaplaşma Günü 16 Nisan’da sona erecek ; ancak henüz resmi olarak açıklanmadı. Güncelleme, dünya çapında Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilecek.

Şu an itibariyle COD Mobile Sezon 3’e yeterli sızıntı ve bilgi yok yakın zamanda Beta test duyurulmasının ardından çok ayıda bilgi sahibi olabilir, ancak Activision, Oasis ve Coastal çok oyunculu haritalarını oyunun Kore sürümünde görüldükleri gibi ekleyebilir.

Önümüzdeki sezonun resmi duyurusu birkaç gün içinde Call of Duty: Mobile’ın YouTube kanalı ve sosyal medya hesaplarında yayınlanacak.

Bizi takip de kalınız

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %