Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Sezon 2 yeni bir haritayla tanıttı

Call of Duty Mobile, Cumartesi günü gelecek sezonla birlikte gelecek yeni bir haritayı yayınladı. Haberlere göre, yeni harita aynı zamanda Call of Duty: Modern Warfare’in bir parçası olan “Shoot House” olacak. Call of Duty Mobile, yeni sezon tanıtımının yanı sıra en son topluluk güncellemesini de yayınladı. Hadi bir bakalım.

Birincisi, yeni “Shoot House” haritası. Yeni haritanın küçük olacağı bildiriliyor. 3v3 Gunfight moduna sahip olabilir.

“Sezon 2, Mart çıkış tarihi ile hala çok uzak görünse de, hepsini sizinle paylaşmaya hazır olana kadar sadece birkaç hafta sonu kaldı. Her hafta sonu bu içerikle ilgili ayrıntıları paylaşmaya başladığımızda sosyal kanallarımızı takip edin, ”dedi CoD Mobile bir Reddit gönderisinde.

CoD Mobile’a göre, Sezon 1 için Sezonluk Mücadelelerin son aşaması geldi. Kullanıcılar epik bir silah planı, 10 binlerce Battle Pass XP, yeni bir taktik el bombası ve daha fazlasını kazanma şansına sahipler. Battle Royale Blitz de geri döndü. Sezon 1: Yeni Düzen’de son kez mevcut olacak, oyuncular daha küçük bir alana düştükçe harita hızlı ilerliyor. Aynı zamanda birçok malzeme ile doludur.

Call of Duty, Undead 20 Saldırısı için bir yükseltme de sunuyor. Bu mod, kullanıcıları daha fazla oyuncuyla daha büyük haritalarda oynamaya itiyor. Mod, Undertakers Storm: Swarm etkinliğinin yanında geliyor.

Call of Duty Mobile, yaygın olarak bildirilen bazı hataları da kabul etti. Örneğin, BR dumanında küme duman bombası sorununu araştırıyor aralıklı olarak çalışmıyor. Call of Duty Mobile’ın en son topluluk güncellemesine buradan göz atabilirsiniz .

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %