Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Sezon 14 Sızıntıları

Call of Duty: Mobile’ın bir sonraki sezonu çok yakında ve beta test yapısının piyasaya sürülmesiyle birlikte, yeni eklemelerin bazı sızıntıları sosyal medya sayfalarında su yüzüne çıktı. Bu sızıntılardan bazıları, COD Mobile’ın yaklaşan 14. sezonuna yapılan yeni eklemeler olabilir.

COD Mobile, global sürümünde yeni özellikleri başlatmadan önce seçici kullanıcılar için bir beta uygulama yayınlanır. Bu sezon için geliştiriciler, test aşamalarında topluluk güncellemelerinde bazı yeni eklemeler içerebilecek bazı değişiklikler açıkladı. Bu yeni güncellemede iki yeni mod, birkaç mevsimsel etkinlik, iki yeni silah ve diğer bazı paketler olacak.

COD MOBİLE SEZON 14 SIZINTILARI:

UNDEAD MODUNUN SALDIRISI:

Geliştiriciler, yeni sezon güncellemesiyle ünlü ‘Ölümsüzlerin Saldırısı‘ oyun modunu geri ekliyor. Bu modda, toplam yirmi oyuncu, bir oyuncunun rastgele ‘Ölümsüz‘ tarafına döndüğü bir haritaya iner. Bu oyuncunun ilk öldürme için bir silaha erişimi vardır ve bundan sonra sadece yakın dövüş saldırıları işe yarar. Her öldürme bir oyuncuyu ölümsüz tarafa çevirir ve diğerleri hayatta kalmak için eski oyuncuları öldürmek zorunda kalır. Kişi, zamanlayıcı bitene kadar hayatta kalmayı başarırsa, turu kazanır.

Bu mod, diğer birçok oyunda görülen zombi modlarına benziyordu. Tema çok benzer ve şimdi COD Mobile onu yılın ilk sezon güncellemesine geri ekliyor. Oyunun bu modu değiştirip değiştirmediğini veya genel oyunda bazı değişiklikler yapıp yapmadığını görmek ilginç olacak.

3V3 GUNFİGHT MODU:

Yeni güncelleme ile birlikte Gunfight modunun özel bir çeşidi oyuna eklenecek. Normal 2v2 Gunfight, üç oyuncunun rakipleriyle kafa kafaya savaşta karşı karşıya geleceği 3v3 moduna dönüştürülecek. Sızıntılara göre, bu mod da toplam altı mermi var ve her turun kendi belirlenmiş silahı olacak. Dört turda galibiyeti güvence altına alan ekip sonuçta modu kazanır.

OPERATÖR BECERİSİ: YERÇEKİMİ VORTEKSİ

Bazı sızıntılar, oyuna yeni bir operatör becerisinin ekleneceğini doğruladı. Bu beceri Gravity Vortex olarak adlandırılacak ve bir balistik fırlatıcı olacak. Bu silah bir hedef üzerinde kullanıldığında, yakındaki düşmanlar o belirli noktaya çekilir ve ardından öldürülür.

YENİ SİLAHLAR:

Bir sonraki güncellemeyle oyuna iki yeni silah eklenecek. Bu silahlar SKS ve FR 5.56’dır ve hayran kitlesi oyuna yeni LMG’lerin eklenmesini beklediğinde bile, bir DMR’nin yanına bir saldırı tüfeğinin ekleneceği artık açıktır. Bu silahların istatistikleri mevsimsel güncellemede açıklanacak ve bazı mevsimsel olaylar da bu silahları ücretsiz olarak sağlayabilir.

YENİ PAKETLER:

Sızıntılar ayrıca, yaklaşan güncellemede oyuna eklenebilecek birkaç yeni kıyafet ve silah kaplamasını ortaya çıkardı. Bu yeni görünümlerden bazıları aşağıda gösterilmektedir.

Bunlar, bugüne kadar ortaya çıkarılan tüm sızıntılar. Gerçek güncelleme genel sunuculara ulaştığında bu listede bazı değişiklikler veya yeni eklemeler görebiliriz. Bu yeni güncellemeyle ilgili bir başka ilginç detay ise COD Mobile’ın bu yeni sezonun bu yeni yılın ‘Birinci Sezon’ olarak adlandırılacağını ve dolayısıyla geçen yıldan ‘XX.Sezon’ serisini takip etmeyeceğini netleştirmesi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %