Call Of Duty MobileMobil Oyunlar

Call Of Duty Mobile Sezon 14 Çıkış tarihi

COD: Winter War adlı Mobil Sezon 13, 22 Aralık 2020’de başladı, yeni içerik ve yepyeni bir Savaş Bileti ile geldi

Sezon 13 hızla devam ederken, kesin çıkış tarihi ve saati, beklenen Savaş Bileti fiyatı ve Rebirth adlı olası yeni bir harita dahil COD: Mobile Season 14 hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şeye bir göz atıyoruz.

COD Mobile Sezon 14: Çıkış tarihi ve saati

Activision, COD: Mobile Season 14 için resmi çıkış tarihini açıklamadı.

Ancak, Sezon 13 Savaş Bileti’ndeki geri sayım sayacı sayesinde  Sezon 14’ün ne zaman çıkacağı konusunda çok iyi bir fikrimiz var.

Her hangi bir erteleme olmaz ise, Sezon 14 çıkış tarihi ve saati 27 Ocak 03:00 olacak.

COD: Mobile Season 14 güncellemesi dağıtılırken bir miktar bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, 27 Ocak’ta Android veya iOS cihazlarda gelebilir.

COD Mobile 14. Sezon içeriği: Yeni harita sızıntıları

COD: Mobile Season 13 yeni haritalar, modlar ve silahlar tanıttı, böylece COD: Mobile Season 14 ile aynı tür içerik setinin gelmesini bekleyebiliriz.

Activision, belirli bir COD: Mobile Season 14 içeriğini açıklamamış olsa da, Sezon 13’ün yayınlanmasından önceki test sunucusu yeni bir harita ortaya çıkardı.

Nuketown Russia, Sezon 13 ile COD haritaso Mobil sürümüne geldi, bu nedenle yeni Rebirth haritasının Sezon 14 içeriğinin bir parçasını oluşturması bekleniyor.

Bu harita, Warzone’un Rebirth Island haritası ile karıştırılmamalıdır. COD’de Yeniden Doğuş: Mobil, binalarla dolu kentsel bir alanda geçiyor gibi görünüyor.

https://youtube.com/watch?v=19pvrxRMZ8M%3Frel%3D0

Test aşaması sırasında oyuncular, orta ölçekli Yeniden Doğuş haritasında Takım Ölüm Maçı modunu oynayabilirler. 

COD: Mobil Sezon 14 Savaş Bileti

COD: Mobile Season 14’ün yayınlanmasıyla, oyuncular hem ücretsiz hem de premium bir Battle Pass’a seviye atlayabilecekler. 

Pırıl pırıl yeni Savaş Bileti her zaman olduğu gibi ağzına kadar içerikle dolu olacak. Yazım sırasında, COD: Mobile Season 14 Battle Pass’in içeriğini tam olarak bilmiyoruz.

COD: Mobile Season 14 Battle Pass, Sezon 13 tekliflerinin modelini takip ederse, premium pass için yeni Operatörler ve ücretsiz Battle Pass’teki bazı harika kilitler dahil olmak üzere 50 kademeli ücretsiz ve premium içerikle birlikte gelecek.

COD: Mobile Season 14 Battle Pass fiyatları:

  • Premium Battle Pass fiyatı 560 CP
  • Premium Battle Pass 12 Aşamalı Paket, 1280 CP tutarındadır.
  • Premium Battle Pass 50-Tier Paketi, 1850 CP maliyeti

Daha fazla sızıntılar için bizi takip ediniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
3
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
1
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %