Call Of Duty MobileEmülatör OyunlarıMobil Oyunlar

Call of Duty: Mobile, Sezon 13 Kış resmen yaklaşıyor.

21 Aralık’ta Türkiye saatine göre 03:00’da başlayacak olan Winter War, birçok kazanılabilir içeriğin yanı sıra iki karla dolu Çok Oyunculu harita, Bol ödüllü Savaş Bileti, On the Brink temalı etkinlik ve daha fazlasını ekliyor.

Bu büyük tatil güncellemesiyle birlikte dört gözle bekleyeceğiniz bazı önemli noktalara göz atalım:

Kar Haritaları ve Grind, Çok Oyunculuya Tatil Keyfi Getiriyor.

Kışlık montunuzu çıkarın, karlara doğru gidiyoruz. Bu sezon, hepsi de bol miktarda kar yağışı ve tatil sürprizleriyle kışa hazır hale getirilmiş iki favori Çok Oyunculu harita, Nuketown ve Raid’i geri getiriyor.

Yeni harita Nuketown Rusya

İlk olarak Black Ops 4’te görülen Nuketown Russia, klasik Multiplayer haritasının Amerika Birleşik Devletleri’nden taşındığını ve karlı Çernobil’de bir nükleer test sahasında kurulduğunu görüyoruz.

Tren vagonları arasında bir pozisyon alın ve caddede koşan düşmanları yok edin ya da iki binadan birinde şansınızı deneyin – ikinci kat penceresinden pusudan çıkmamak için arkanızı kollayın. Hangi taktiği kullanırsanız kullanın, kar ayağınızın dibinde cızırtılı olacağından emin olun

Tatil Baskını

Holiday Raid’de tatil ruhu en sevdiğiniz lüks kaçış noktasına geldi. Köşk ve araziler karla kaplı ve bayram neşesiyle süslenmiş.

Ancak, rekabetin şiddetli olacağından emin olduğumdan, abartılı ortama düşmemeye çalışın. Bu bir ağacın altında bir hediye mi yoksa bir düşmanın silahının namlusu mu? Emin olmak için patlayıcı bir hediye fırlatın. 

Yeni Çok Oyunculu Mod – Grind

Yeni bir Çok Oyunculu moddan daha iyi bir tatil neşesini başlatmanın yolu var mı ? İlk olarak Modern Warfare’de tanıtılan Grind, en iyi şekilde taktiksel kaos yaratmak için Kill Confirmed ve Hardpoint kurallarını birleştiriyor.

Düşen oyunculardan künyeler alarak öldürme işlemlerini onaylayın ve onları haritanın etrafına yerleştirmek için taşıyın. Yol boyunca dışarı çıkar ve topladığın tüm etiketleri bırakacaksın, bu yüzden puanlarını biriktirmek için yarışırken kafanı mermilerden koru.

Kış Savaşı Savaş Biletinde Daha Fazla Ödül Kazanın

13. Sezonda, yeni Operatörler, Silah Skinleri, Tılsımlar, yeni Scorestreak, yeni bir işlevsel silah ve daha fazlasını içeren bir dizi yeni ücretsiz ve premium içerik katmanını görmeye hazır olun. Bekleyebileceğiniz bazı önemli noktalar şunlardır:

Savaş Bileti Ücretsiz Ödüller

Seviye 14’e ulaşın ve düşman elektroniğini, eklentileri, taktikleri ve Scorestreak’leri devre dışı bırakan bir saldırı ile diğer takımı düşürme ve şaşırtma yeteneğine sahip olacak ücretsiz EMP Systems Scorestreak’in kilidini açmayı bekleyin. Ayrıca Hard Wired donanımlı olmadıkları sürece, düşman HUD’sini de bozabileceksiniz.

21.Seviyede, orijinal olarak Black Ops 3′te görülen yeni bir işlevsel silah olan ücretsiz Peacekeeper MK2 saldırı tüfeğinin kilidini açabileceksiniz.

Premium Geçiş Bileti

Winter War Battle Pass’te 50 aşamalı içeriğin kilidini açma şansı için Savaş Bileti’ni satın alın.

Operatör listenizi yeni kış temalı karakter görünümleriyle genişletin ve Golem – Sibirya dahil olmak üzere bazı tanıdık CIA ajanlarının Premium Pass ile geldiğini görmeyi bekleyin.

Ayrıca Premium Pass’ın karışıma GKS – Pack Warrior gibi birkaç yeni silah eklediğini de görmeyi umuyoruz. Winter War Premium Pass ile hava nasıl olursa olsun her mücadeleye hazırsınız.

Battle Royale’de Yamaçları Parçala

Kayak Kasabası, Battle Royale’ın İzole haritasına roketle çalışan bir snowboard eklenmesiyle çok daha ilginç hale geldi. Snowboard, yokuşlardan yukarı tırmanmakla aşağı inmek arasında kolay geçiş yapmak için karakterinizin sırt çantasında saklanabilir ve alanın dışında kullanılabilir. Düşmanlarınızı öbür dünyaya göndermeden önce şaşırtmak için 360 ° ve 720 ° kapma gibi hileler yapın.

Snowboard’u barındırmak için, Kayak Kasabası’nın gezilebilir bir teleferik ve kayak parkuru olduğunu görmeyi bekleyin. Yamaçlarda görüşürüz.

Mevsimsel Zorluklar ve Etkinlikler

Kış Savaşı, yeni sezonluk zorluklar ve etkinlikler aracılığıyla birçok kazanılabilir ödül içerir. Tatil Baskını ve Kış Nesne Avı içeren Tatil Bonanza Etkinliği için çizmelerinizi giyin ve kendinizi seçim temalı etkinliğe hazırlayın: On the Brink.

On the Brink Etkinliğinde yarışın

Düşmanınızı yenmenin en iyi yolu onların güçlü yanlarını, zayıf yönlerini ve saldırı planlarını bilmektir. Bu sezonun ana etkinliğinde, şehir merkezlerine sızmak için uyuyan ajanları etkinleştirmek ve yerleştirmek sizin işiniz.

Multiplayer ve Battle Royale oynayarak yeni casusları etkinleştirmeyi bekleyin. Yolda, askere alma bonusu sağlayan silah setlerinin kilidini açabilirsiniz. Diğer Nadir ve Sıradışı silahlar ve eşyalarla birlikte yeni Destansı eşyalar kazanmak için görevi tamamlayın.

Yeni Bir Silah ve Çok Oyunculu Avantaj Kazanın

Kış Savaşı’nın yeni sezonluk mücadelelerinin yanı sıra, yeni bir işlevsel silah ve yeni bir Çok Oyunculu özelliği de dahil olmak üzere bazı harika yeni ödüller göreceksiniz.

Zorlukları tamamlayın ve mükemmel yakın mesafe saldırıları başlatmanıza yardımcı olacak çok çeşitli Gunsmith eklentileri içeren, düşmanlarınızı parçalamak için tasarlanmış yeni bir SMG olan QXR’nin kilidini açmayı bekleyin.

Düşmanlarınızı ölümcül ve taktiklerle bombardıman etmek için yeni Restock avantajını da kazanabilirsiniz. 

Yeni Bir Efsanevi Silah Çok Yakında Geliyor

Her şeyi sınırlamak için, Sezon 13’te yeni bir Eşsiz Silahın piyasaya sürülmesini bekleyin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %