Call Of Duty MobileMobil Oyunlar

Call Of Duty Mobile sezon 13 açık test nasıl indirilir ?

Activision, Call of Duty: Mobile için en son herkese açık test yapısını (beta) bugün yayınladı . Bu Test 13. sezonda oyuna gelecek yeni özellikler içermekte. Oyuncular, herkese açık test sürümünü indirip sezon 13’de gelecek yenilikleri herkesten önce test edebilir.

Herkese açık test yapısı yalnızca Android cihazlar için yayınlandı. İndirme boyutu 2 GB’dir. Halka açık test yapısı yalnızca yaklaşık 20.000 oyuncuya açık, bu nedenle oyunu test etmek ve gelecek özellikleri kontrol etmek istiyorlarsanız hızlı olmanız gerekiyor..

Activision, beta sürümünün güncellemeler küresel sürümde yayınlanmadan önce kritik sorunları ve hataları bulmak için olduğunu söyledi. Test Sunucusu 16 Aralık saat 02: 00’ye kadar açık olacak.

Call of Duty: Mobile’ın 13. sezon herkese açık test yapısı nasıl indirilir?

İndirmek için şu adımları izleyin:

  1. Call of Duty: Mobile tarafından yapılan herkese açık test ile ilgili Reddit gönderisini buradan kontrol edebilirsiniz..
  2. İlk olarak bu bağlantıdan APK dosyayını indirin 
  3. APK indiriltekten sonra.
  4. Tamamlandığında, kurulum sürecini başlatmak için üzerine tıklayın.
  5. Oyunu yüklemek için Android yüklemek için adımları izleyin.

Bilinmeyen kaynaklardan APK dosyalarını yükleme seçeneğini etkinleştirin. kurulum bitene kadar bekleyin.

Herkese açık test sunucusu, Call of Duty: Mobile’ın ana sürümünden tamamen farklıdır . Test yapısını oynamak, oyunun ana sürümündeki istatistiklerinizi etkilemez. Activision, test sırasında toplanan tüm bilgiler ve oyuncu verileri silinecektir..

Sezon 13, CoD: Mobile’a bir sürü yeni özellik getiriyor. Bu, yeni bir operatör becerisi, skor dizisi, taktik ekipman, silahlar, yetenek, modlar, haritalar, araç ve daha fazlasını içerir. Yeni sezonla birlikte oyunda birçok başka değişiklik, düzeltme, optimizasyon ve iyileştirme de yapıldı.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %