Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile Sezon 1 2022 Çıkış Tarihi

Call of Duty Mobile Sezon 1 2022 yakında piyasaya sürülecek ve bu sezon yayınlanmadan önce bilmeniz gereken tüm ayrıntılara sahibiz.

Call of Duty serisi, gezegendeki en büyük oyun serilerinden biridir ve COD Mobile, geliştiricilerin, eski Call of Duty oyunlarındaki hayranların en sevdiği anlardan içerik geri getirebileceğini görüyor.

Yeni bir sezonun harika yanı, bir savaş geçişi, görünümler, silahlar ve haritalar dahil olmak üzere yeni içerikler getirmeleridir.

Call of Duty Mobile Sezon 1 2022, 11. sezon Noel civarında olduğu için çok şenlikli bir sezon izleyecek, bu nedenle hangi temayı takip ettiğini görmek ilginç olacak.

İşte Call of Duty Mobile sezon 1 2022 hakkında bilmeniz gereken her şey :


sızıntılar

GÜNCELLEME 4 Ocak 2022 : Call of Duty Mobile’ın Global sürümünün test yapısıyla ilgili ayrıntılar tüm bilgileri açıklandı.


Yayın tarihi

Sezon 11, 17 Aralık 2021 Cuma günü yayınlandı ve sezonlar arasında yalnızca bir ay arayla, 12. Sezonun 17 Ocak 2021 Pazartesi günü yayınlanmasını bekliyoruz.


tanıtım videosu

Call of Duty Mobile geliştiricileri her zaman sezonda oyuna gelen tüm yeni içerikleri gösteren bir fragman yayınlarlar; ancak bu fragman henüz yayınlanmadı.
Fragman yayınlandığında, size burada göstereceğiz.


Test Sunucusu

COD Mobile, yeni sezonlarının çıktığında mükemmel olduğundan emin olmak için sunucuları test eder. Ayrıca sezona erken gelen içeriğin bir kısmını ortaya koyuyorlar ve yaptıklarında burada hepsini açıklayacağız.

Oyun topluluğu sezon çıkmadan önce görüşlerini bildirebildiği için bunu yapmaları heyecan verici.


Savaş Bileti

Oyuncular, yeni bir sezon çıktığında yeni bir savaş geçişi getirdiğini duymaktan mutlu olacaklar.
Bu savaş geçişi, karakterlerin, silahların ve kozmetiklerin de dahil olduğu, oyuncuların kullanabileceği 100 kademeli açılabilir içeriktir.

Yama Notları

Yeni bir sezon çıktığında birçok güncelleme geliyor ve geliştiriciler oyun topluluğuna bu güncellemelerde neler olduğunu anlatmak için yama notları yayınlıyor.

Bu yama notları, sezon yayına girene kadar açıklanmıyor, bu yüzden ne anlama geldiklerini öğrenmek için uzun bir süre beklememiz gerekiyor.

Call of Duty Mobile, Sezon 12 Yama Notlarını yayınladığında, mümkün olan en kısa sürede her şeyi burada açıklayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu