Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Hassasiyet Ayarları

Call Of Duty Mobile hassasiyet ayarları, nişan kontrolü için çok değerli. Grafik ve parmak ayarları rakiplerden bir adım önde olmak için yeterli derecede grafik ve hassasiyet ayarları gerekmektedir.

Call Of Duty Mobile, tüm dünyada milyonlarca insanın kullandığı ve oyuncuların en sevdiği oyun haline gelmiş durumda. Call Of Duty Mobile hassasiyet ayarları ile nişan yeteneğinin geliştirilmesinin yanı, hızlı oyun oynama ve hızlı karar verme becerisi gerektirir. Call Of Duty Mobile hassasiyet ayarları hem telefon hem de pc olarak ayrı ayrı yapılmalıdır. Hassasiyetinizi ayarlamak, nişan alma yeteneğini geliştirmede yardımcı olur. Nişangahını düşmanın üzerine en hızlı şekilde getirip ateş etmek Call Of Duty Mobile oyun kazanmanın ana bileşenidir. Bu nedenle, hassasiyeti ayarlayarak hedeflemeyi iyileştirmek için en doğru ayarları sizler için hazırladık.

Call Of Duty Mobile Hassasiyet Ayarları 2021

Call Of Duty Mobile için en iyi hassasiyet ayarları kişiden kişiye değişmektedir. Sizlere normal standartla oynanması gerektiği hassasiyet ayarlarını paylaşıyoruz.

Oyun içinden Ayarlara girelim.

Ayarlar Sekmesinden HASSASİYET Tıklayalım.

Ve aşağıdaki Alıntı Resimleri Uygulayalım. Unutmayın ki en ideal hassasiyet ayarlarını sizlerle paylaştım lakin sizin oynayış şeklinize göre farklılık gösterebilir.

Hassasiyet ayarları sonrası Oynayış videosunu 30 saniyelik bir şekilde sizlerle paylaştım. Uygulamadığınız da Videoda ki gibi olacaktır. Uygulamadan önce izleyebilir, hoşunuza gittiğinde ise uygulayabilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
2
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %