Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile AK-47 Dizilişi Nasıl Olmalı ?

Call Of Duty Mobile Dünyaca sevilen ve milyonları aşkın kendine has oyuncu kitlesi ile sevenlerini her geçen gün yeni özellik ve güncellemeler ile memnun etmektedir. Oyunda bir çok etkili silah mevcut söz konusu Saldırı silahı kullanmak ise AK-47’den daha etkili daha hasar veren bir silah mevcut değil. Lakin iyi diziliş ile silahınızı ölümcül bir makinaya çevirebilirsiniz.

Call of duty mobile oyununda en önemli konulardan bir tanesi Silahların Aparat dizilişidir. Doğru silaha doğru aparat kullandığınızda silahın etkisi artmakta ve daha çok hasar, kontrol kolaylığı sağlamakta.

AK-47 Gelecek olursak. Doğru diziliş ile kontrolü ve hasarını artırabilir ve Silahla arasında Vazgeçilmeniz olabilir.

Sizlere Kontrolü kolay hasarı ve dengeleme açısından 3 tane ayrı ayrı AK-47 dizilişini önereceğim. Bende sizler gibi sıkı bir Call of duty mobile oyuncusuyum ve en iyi aparatları kullanmak için oyuncular arasında araştırma ve tartışma yapmaktayım. Sizlerde Eğer AK-47 Dizilişi arıyorsanız, bir çok oyuncu tarafından kabul görülmüş Dizilişleri sizlerde uygulayabilirsiniz.

  1. Görseldeki Diziliş Hızlı ADS ile Daha çabuk dürbün açmakla birlikte Üzerindeki eklentilerle Atış hızını Mobilite ve isabet oranını önemli ölçüde artırmaktadır. Kısa Mesafeli çatışmalarda oldukça etkilidir.

2. Görsel deki diziliş ize ADS Süresi Normal açılmaktadır. Hasan önemli ölçüde artmakta ve aynı zamanda Mobilite Silahın kontrolü kolaylaşmaktadır. AK-47 Kullanmaya yeni başlıyorsanız bu diziliş tam size göre. Orta menzilli çatışmalarda oldukça etkilidir.

3. Görselimizde ise ADS açılımı biraz yavaş olsa da Atış hızı gözle görülür derece artmaktadır. Kontrol Normal seyrederken, İsabet ve Menzil artırılmıştır. Uzak menzil arayanlar için etkileyici bir diziliş. Uzak menzilli çatışmalarda oldukça etkilidir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %