Call Of Duty Mobile

Call of Duty Mobile 9. Sezon Yeni Cadılar Bayramı Temalı Etkinlik Ortaya Çıktı

Call of Duty Mobile Sezon 9 yolda ve cadılar bayramı temalı sınırlı süreli bir etkinlikle ilgili en son bilgilere sahibiz.

Pek çok kişi bu haberi duymak için sabırsızlanacak, çünkü bu, oyuncuların ellerine geçmesi için çok sayıda harika cadılar bayramı içeriği olacağı anlamına gelecek.

Bu, şu anda oyunda bulunan her iki karakter için ve sezon boyunca gelen yeni karakterler için kozmetikler, silahlar, oyun modları ve yeni görünümleri içermelidir.

Twitter’da bu cadılar bayramı etkinliğinin adını açıklayan sızıntılar ortaya çıkmakla kalmadı, aynı zamanda etkinlik sırasında yapabileceğiniz bazı yeni şeyleri de bize göstermekte.

Call of Duty Mobile Sezon 9 Yeni Cadılar Bayramı temalı etkinlik açıklandı

Haber Twitter’da ortaya çıktı ve oyun topluluğuna Call of Duty Mobile News tarafından getirildiSızıntıya göre olayın adı Şeker mi Şaka mı? Şimdilik bu etkinliğin ne kadar süreceğini bilmiyoruz ama birkaç hafta olması gerekiyor.

Bu etkinlikte, arkadaşlarınızın evlerinden herhangi birinde hile veya tedavi yapabileceksiniz. Arkadaşlarını ziyaret edersen, Şeker toplamana ve ödüllerin kilidini açmana yardımcı olur. Arkadaşlarınız evinizi ziyaret edebilecek ve onları kandırabilir veya onlara ikramlarda bulunabilirsiniz.

Bu gerçekten heyecan verici bir haber ve oyundaki oyuncuların kilidini açabileceği yeni ödüllerin ne olacağını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz.

Call of Duty Mobile News’in bize oyuncuların ödüllerin kilidini açması gerekeceğini söylemesi, muhtemelen oyuncuların bu ödüllerin kilidini açmak için geçebilecekleri ve tamamlamaları gereken zorluklar olacağı anlamına geliyor.

9. sezonun yayınlanmasına kadar olan süreçte, bu Cadılar Bayramı temalı sınırlı süreli etkinlik hakkında daha fazla bilgi bulacağımızı umuyoruz. 20 Ekim 2021 Çarşamba günü piyasaya sürüleceği için oyuncuların çok fazla beklemesi gerekmiyor.

Call of Duty Mobile Sezon 9’da heyecan verici zamanlar geliyor, bu yüzden oyunu bir an önce elinize aldığınızdan emin olun ve çıkacak harika bir yeni sezona kendinizi hazırlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu