Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 6. Sezon “Yedi Gün” Etkinliğini Duyurdu

COD Mobile, Zombies moduyla ilgili bir şeyin çok yakında geleceğini zaten söyledi. Bu yılın başlarında geliştiriciler, mobil cihazlar için orijinal Zombies modunun 2021’in sonunda küresel sunucuya geri döneceğini doğruladı.

Bir hafta önce COD Mobile, Battle Royale haritasında bir bölge olan Sakura’daki gölün şüpheli bir videosunu yayınladı. Resmi bir onay olmadığı için hepsi spekülasyon, ancak gelecek sezon klasik Battle Royale haritasına zombilerle ilgili bir şey geliyor.

Bu spekülasyon, LATAM bölgesindeki COD Mobile logosunun Simon “Ghost” Riley ile birlikte Richtofen’i göstermesiyle daha somut hale geldi. Farkında olmayanlar için, ilki Treyarch’ın Black Ops serisinden ünlü bir Zombies karakteridir.

Sezon 6’da COD Mobile’a tam olarak ne geleceğini gösteren daha fazla sızıntı ortaya çıkıyor. Bu, Battle Royale’de özel bir etkinlik olacak ve oyuncular Activision’ın bu moda daha fazla dikkat ettiğini görmekten memnun olacak.


COD Mobile Sezon 6’da Zombies Royale?

Battle Royale’deki zombiler, Call of Duty serisi için yeni bir şey değil. Black Ops Cold War’daki Outbreak modu bu başarıya çoktan ulaştı ve Warzone ayrıca bir etkinliğin parçası olarak Zombies’i ağırladı.

Önümüzdeki sezon COD Mobile’a geleceği söylenen yeni etkinlik, COD Online’dan “Seven Days”. Bu sürüm, şu anda yalnızca COD Mobile’a odaklanmak istedikleri için Activision geri çevirene kadar Çin’de mevcuttu.

“Yedi Gün” etkinliği, COD Online’da hayranların favorisiydi ve oyuncular, zombilerin dahil edilmesinden büyük keyif aldı. Hayranların heyecanına göre, aynı şey gelecek sezon COD Mobile’a da geliyor.

Oyuncular takımlarda olacak ve gelen zombi dalgalarından bir “Pandora Kutusu” korumalıdır. Onlara yardımcı olacak taretler ve başka silahlar olacak, ancak bunların çoğu oyuncuların birikmiş ateş güçlerini ne kadar iyi kullanabileceklerine bağlı.

COD Mobile’ın bu modu Battle Royale’a nasıl dahil ettiğini görmek merak uyandırıcı olacak çünkü zaten birbirini avlamaya çalışan birkaç takım olacak. Gelecek sezonun gelmesine bir haftadan fazla bir süre kala, kullanıcılar etkinlik hakkında yakında daha fazla bilgi gelmesini bekleyebilirler.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %