Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 6. Sezon Çıkış Tarihi

COD: Mobile Season 6 ne zaman başlıyor? COD: Mobile Season 6 hakkında yeni silahlar, yeni haritalar, Season 6 battle pass ve daha fazlasını içeren en son haberler ve sızıntılar.

COD: Mobile Season 6 hala çok uzakta ama bazı oyuncular şimdiden popüler mobil nişancı için geleceğin neler getireceğini merak ediyor.

COD: Mobile Season 5 Derin Sularr hala devam ediyor ve sezon boyunca başka bir yeni silah, birkaç yeni oyun modu ve daha fazlası dahil olmak üzere çok daha fazlası varken, oyuncular Sezon 6’nın ne zaman başlayacağını bilmek istiyor. Sezon 5 savaş geçişlerini bu tarihten önce bitirmek ve sezon başladığında yeterli CP’ye sahip olduklarından emin olmak istiyorlar.

Ve ikinci yılın 6. sezonuyla ilgili henüz çok fazla detay olmasa da COD: Mobile Season 6 hakkında şu anda bildiğimiz her şey burada.

COD: Mobil Sezon 6 – Çıkış tarihi

Elbette oyuncuların bilmek istediği ilk şey, Sezon 6’nın ne zaman başlayacağı.

Derin Sularda savaş geçişinin zamanlayıcısına bakılırsa, Sezon 5 savaş geçişi 32 gün sürecek, yani 1 Ağustos civarında sona erecek ve Sezon 6’nın hemen ardından, 2 Ağustos (Salı) başlamasını bekleyebiliriz. .

6. Sezon güncelleme boyutu

Sezon 6 güncellemesinin indirme boyutu hakkında konuşmak için henüz çok erken olsa da, yayınlanması planlanan içeriğin hiçbirini bilmediğimiz için, her ikisi için de 2 GB civarında olacağını güvenle söyleyebiliriz. Android ve iOS cihazları, önceki tüm büyük COD: Mobil güncellemelerin olağan boyutuydu. 

6. Sezon haberleri, sızıntıları ve özellikleri

(Resim: Aktivasyon)

Yazma sırasında çok fazla COD: Mobile Season 6 haberi veya sızıntısı yok.

Daha önceki bazı sızıntılar, Zombies’in ve yeni bir çok oyunculu harita olan Monastery’nin geri dönmesini önerdi, ancak bu şu an için olmadı, bu yüzden Sezon 6’da gerçekleşebilir. Her zaman olduğu gibi, bu bilgiyi büyük bir tuz tanesi ile alın.

Öte yandan, standart bir dizi yeni silah, birkaç yeni harita, oyun modu, operatör ve çok daha fazlasını bekleyebiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
1
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %