Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile 4. Sezon Çıkış Tarihi

Call of Duty: Mobile, yakın zamanda Tokyo Escape adlı 3. Sezonunu piyasaya sürdü ve yepyeni haritalar, modlar, silahlar ve daha fazlasını ekledi.

Activision oyunun 4. Sezon güncellemesi üzerinde şimdiden çalışmaya başladı diyebiliriz. Genel beta testi yakında hem Android hem de iOS kullanıcıları için yayınlanması bekleniyor. Geçtiğimiz beta test yayınlamasına bakıldığında yaklaşık olarak önümüzdeki günler denk gelmesiyle birlikte Sezonun bitmesine 1 ay kala Beta testi kullanıma sunuyor. .

COD Mobile 4.Sezon çıkış tarihi

Call of Duty: Mobile Sezon 4’ün, 3. Sezon : Tokyo Escape’in 26 Mayıs’ta sona ermesinden sonra 27 Mayıs’ta çıkması bekleniyor; Görselde görüldüğü gibi Sona ermesine Kalan Süre 33 gün yapıyor bu da 26 mayısa denk geliyor Türkiye Saati 27 Mayıs Gece Saat 03:00’de herhangi bir ileri tarihe ertelenmez ise geleceği kesin gözle bakılmakta. Ancak resmi açıklama henüz Activision tarafından yapılmadı.

Güncelleme Boyutu

Call of Duty: Mobile sezon 4 güncellemesi, Android cihazlar için Google Play Store’dan ve iOS kullanıcıları için App Store’dan indirilebilecek. Güncellemenin boyutu henüz açıklanmadı, ancak muhtemelen 2 GB civarında olacak. Çünkü kullanıcılar bir çok hatalardan şikayetçi bu hataların büyük bir çoğunluğu giderilecek bu yüzden güncelleme paketi bir önceki güncelleme paketine göre biraz büyük olabilir.

Yeni özellikler ve sızıntılar

Şu an itibariyle Call of Duty: Mobile Season 4 ile ilgili çok fazla sızıntı yok ancak oyunun Çin versiyonuna bakıldığında, uzun zamandır geride kalan Zombiler, Sezon 4 güncellemesinde oyuna geri dönüş yapabilir. 2019’da sınırlı bir süre için gösterilen popüler Zombies haritası Shi No Numa, lobinin arka planında görülebilir.

Zombiler Çince versiyonunda görüldü. (Resim: Aktivasyon)

Buna ek olarak, Zombi temalı savaş bileti ödüllerinin de bir sonraki güncellemede yer alması bekleniyor. 4. Sezon herkese açık beta test sürümü yayınlandığında daha fazla sızıntı olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %