Xiaomi

Black Shark 4S Tasarımları Ortaya Çıktı

Oyuncular için akıllı telefon markaları her yıl ortak bir davranış oluşturuyor. Yılın başında yeni oyun telefonlarını piyasaya sürüyorlar ve birkaç ay sonra ekstra özelliklere veya daha gelişmiş donanıma sahip revize edilmiş bir varyant getiriyorlar. Xiaomi, bu şirketlerden biri ve bu yılki Black Shark 4 serisi bir istisna olmayacak. Şirket, bazı düzgün donanım yükseltmeleri ile Black Shark 4S serisini tanıtmaya hazırlanıyor.

Shark 4S, her zamanki gibi Mart ayında duyurulan Shark 4 için ufak bir yenileme olacak. Cihaz, yakın zamanda tanıtılan Qualcomm Snapdragon 888+ dahil olmak üzere yükseltilmiş donanımla gelecek. Görünüşe göre marka, cihazın yeni tasarımına da dikkat çekmek istiyor. Bugün, Black Shark bize akıllı telefona erken bir bakış sunuyor.

Yeni Black Shark 4S, orijinal akıllı telefondan bazı özellikler getiriyor. Cihaz, üçlü kamera kurulumu ve geri çekilebilir omuz düğmeleri içeren altıgen şekilli bir kamera muhafazasına sahiptir. Değişiklikler, önceki modele kıyasla daha fazla çizgi kullanan arka panel deseninde.

Görünüşe göre, yeni tasarım nanolitografi kullanılarak elde edildi. Artık telefonun arkasında yazılı büyük bir Black Shark logosu var ve kamera muhafazasının hemen altında küçük yeşil bir LED var. Ayrıca poster, Black Shark 4S’nin biri güzel beyaz renk olmak üzere iki renk seçeneğiyle geleceğini doğruluyor.

BLACK SHARK 4S ÖZELLİKLERİ SIZDIRILDI

Şimdiye kadarki söylentilere göre, Black Shark 4S bir Qualcomm Snapdragon 888+ SoC paketleyecek. Bu yonga seti, Prime Core’u (ARM Cortex-X1) etkileyici bir 2.995 GHz’e yükseltiyor. Cihaz, 144 Hz’e kadar yenileme hızına sahip bir ekranla gelecek. Çözünürlüğün Full HD+ veya Quad HD+ olmasını bekleyebiliriz. Cihaz, son derece hızlı 120 W hızlı şarj desteği ile gelecek. Black Shark 4S bu hafta 13 Ekim’de Çin’de piyasaya sürülecek. Global pazara çıkıp çıkmayacağı muamma.

Black Shark 4, Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.67 inç OLED ekrana sahip. Cihaz, 12 GB’a kadar RAM ve 512 GB Dahili Depolama ile Snapdragon 870 SoC’ye sahiptir. Ayrıca, 48 MP birincil kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP makro yakalayıcı ile üçlü kamera kurulumuna sahiptir. Cihaz, gücünü 120 W hızlı şarjlı 4.500 mAh pilden alıyor. Wi-Fi 6, Bluetooth 5 ve Stereo Hoparlörlere sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu