Xiaomi

Black Shark 4S 13 Ekim’de Piyasaya Sürülüyor

Son raporlar, Black Shark’ın Black Shark 4S ve Black Shark 4S Pro üzerinde, bu yılın başlarında resmi hale getirilen Black Shark 4 ve 4 Pro telefonlarının güncellenmiş sürümleri olarak çalıştığını ortaya koydu. Bugün şirket, Weibo kolu aracılığıyla Black Shark 4S’nin 13 Ekim’de Çinde, Türkiye saatine göre saat 10.00’da piyasaya sürüleceği söyleniyor..

Aşağıda gösterilen poster yalnızca Black Shark 4S’nin gelişinden bahsediyor. Bununla birlikte, şirketin yanında bir Pro varyantı da piyasaya sürmesi muhtemeldir. Postere daha yakından bakıldığında, Black Shark 4S’nin önceki seride olduğu gibi yatay olarak hizalanmış üçlü kamera ünitesiyle donatıldığı görülüyor. Şirket, akıllı telefonun temel özelliklerini henüz doğrulamadı.

Black Shark 4S Pro’nun 144Hz yenileme hızı ekranına, en yeni Snapdragon 888 Plus mobil platformuna ve 120W hızlı şarj desteğine sahip olduğu söyleniyor. Hatırlamak için, Black Shark 4 Pro, Snapdragon 888 SoC tarafından desteklendi.

Ayrıca 64 megapiksel (ana) + 8 megapiksel (ultra geniş) + 5 megapiksel (makro) üçlü kamera ünitesi ile geleceği söyleniyor. Muhtemelen Black Shark 4 Pro’da sunulan aynı üçlü kamera sistemine sahip olacak.

Black Shark 4S’nin ayrıca 144Hz ekrana ve 120W hızlı şarja sahip olması muhtemeldir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu